Marumi 46mm DHG ND32

Код товару: С000009004
Фото: Marumi 46mm DHG ND32

У наявності

Ціна: 970 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND32 допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки.
Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND32 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND32 дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі.
Світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення.
Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.

 
Серії DHG ND 8, 16, 32 та 64 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення.
 
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND наступне:
DHG ND8 - 3 ступені діафрагми;
DHG ND16 - 4 ступені діафрагми;
DHG ND32 - 5 ступенів діафрагми;
DHG ND64 - 6 ступенів діафрагми;

 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється в Японії.
 
 
 

Marumi 46mm DHG ND32 - в каталозі abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші фототовари не виходячи з квартири, відвідайте наш електронний маркет abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр зі знижками? Щоб легко підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться все Фільтри Marumi. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Можна не думати про якість товарів. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Carl Zeiss. Якщо з'явилися при виборі Marumi 46mm DHG ND32 Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Відправляємо продукцію в Білій Церкві в необхідні терміни.

 

Розмір
46 мм
Тип світлофільтру
Нейтрально-сірий
Країна виробник
Японія