Marumi 46mm DHG ND32

Код товару: С000009004
Фото: Marumi 46mm DHG ND32

У наявності

Ціна: 1 030 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND32 допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки.
Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND32 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND32 дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі.
Світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення.
Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.

 
Серії DHG ND 8, 16, 32 та 64 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення.
 
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND наступне:
DHG ND8 - 3 ступені діафрагми;
DHG ND16 - 4 ступені діафрагми;
DHG ND32 - 5 ступенів діафрагми;
DHG ND64 - 6 ступенів діафрагми;

 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється в Японії.
 
 
 

Marumi 46mm DHG ND32 - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно купити Фільтри або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto.com.ua. З асортименту підберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Marumi. Як бачите, вибір максимально спрощений. Ніяких сумнівів як товари. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Schneider B+W. З'явилися під час підбору Marumi 46mm DHG ND32 Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Товари можна забрати в Житомирі якомога швидше.

 

Розмір
46 мм
Тип світлофільтру
Нейтрально-сірий
Країна виробник
Японія