Marumi 46mm ND64

Код товару: С000009009
Фото: Marumi 46mm ND64

У наявності

Ціна: 1 030 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND64 46mm допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки. Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
 
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND64 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND64 46mm дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Серії DHG ND64 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення. Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND64 - 6 ступенів діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 
 

Marumi 46mm ND64 - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші елементи фотототехніки не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний магазин АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр вигідно? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Marumi і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Marumi. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. В якості товарів сумнівів бути не може Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад RODENSTOCK. Виникли при виборі Marumi 46mm ND64 Запитайте наших фахівців. Товар можна отримати в Павлограді в швидкі терміни.

 
Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
46 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий