Marumi 77mm DHG Vari. ND2-ND400

Код товару: С000008997
Фото: Marumi 77mm DHG Vari. ND2-ND400

У наявності

Ціна: 5 320 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

     
 
Світлофільтри Marumi DHG Vari. ND2-ND400 – інноваційний нейтрально-сірий світлофільтр із змінною щільністю.

У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG Vari. ND2-ND400 дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, що практично не досягається за допомогою комп'ютера. Фільтр скорочує кількість світла, що надходить до матриці. Це дає можливість ширше відкривати діафрагму та використовувати ширший діапазон витримок. Незамінні такі фільтри при пейзажній зйомці - морського прибою, водоспадів, гірських річок та інших сцен, де необхідно підкреслити тривалість моменту при цьому не пере експонувати добре освітлені області кадру.

Світлофільтри Marumi DHG Vari. ND2-ND400 має унікальну конструкцію, завдяки якій може змінювати свою густину в діапазоні від ND2 до ND400. Достатньо вибрати композицію, і навести різкість при найбільш «яскравому» положенні фільтра, а потім просто повертаючи зовнішнє кільце оправи встановити необхідний рівень щільності – і Ви зможете з легкістю вирішити найскладніші творчі завдання.
Світлофільтри Marumi DHG Vari. ND2-ND400 виготовлений за найвищими стандартами якості. Цей світлофільтр має двостороннє просвітлення, ідеальне чорніння оправи, розроблене спеціально для серії DHG.
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 
 


 

Marumi 77mm DHG Vari. ND2-ND400 - в онлайн-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-маркет АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр з вигодами для бюджету Щоб легко підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться Фільтри Marumi. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Можна не сумніватися як товар. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Tamron. Якщо виникли при купівлі Marumi 77mm DHG Vari. ND2-ND400 Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлення заберіть у Каменському якомога швидше.

 
Виробник Марумі
Діаметр
77
Тип
ND2-ND400