Slik SH-724E Head

Код товару: С000009574
Фото: Slik SH-724E Head

У наявності

Ціна: 2 320 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Штативна головка Slik SH-724E підходить практично до всіх професійних та карбонових штативів. з кріпильним різьбленням 1/4 дюйма і розрахована на навантаження до 3 кг.
Легка та зручна у застосуванні, штативна головка Slik SH-724E здатна обертатися у 3-х площинах, забезпечуючи втілення будь-яких творчих задумів.
Завдяки наявності двох прогумованих ручок-фіксаторів, управління положенням камери стає максимально зручним і простим, а знімний майданчик зробить установку камери на штатив набагато оперативнішою. Slik SH-724E оснащена міхуровим рівнем. При транспортуванні одну з ручок можна зняти і вкрутити в іншу.
Вага голівки складає 520 грам.
 
 

Slik SH-724E Head - в електронному магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Штативні головки А також інші фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. З асортименту підберіть Штативна головка за економною ціною? Щоб швидко підібрати Штативна головка, за допомогою фільтрів. Введіть: Slik і перед вами з'явиться все Штативні головки Slik. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не сумніватися як товар. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені відомими виробниками, наприклад Manfrotto. Виникли при підборі Slik SH-724E Head Запитайте наших менеджерів. Фототехніку отримаєте Бердянське у стислі строки.

Материал 
алюміній
Тип головки 
3D
Максимальне навантаження
3 кг
Висота
97 мм
Різьблення для встановлення камери
 
¼ дюйма
Різьблення для встановлення головки
 
¼ дюйма
Вага
0,54 г