Marumi DHG Circular PL 43mm

Код товару: С000008693
Фото: Marumi DHG Circular PL 43mm

У наявності

Ціна: 1 648 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Circular PL(D)відноситься до останнього покоління висококласних поляризаційних світлофільтрів для цифрової фототехніки. СвітлофільтрMarumiDHG Circular PL(D)виготовлений за найвищими стандартами якості. Цей світлофільтр має двостороннє просвітлення, а також ідеальне нітридне чорніння оправи, розроблене спеціально для цієї серії світлофільтрів, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення.

Світлофільтр Marumi DHG Circular PL(D) перетворює поляризоване світло, що утворюється в результаті відбиття від будь-яких неметалевих поверхонь, при цьому насичуючи кольори та підвищуючи контраст зображення, не порушуючи кольору. Цей світлофільтр рекомендується використовувати для зйомки пейзажів, в результаті Ви отримаєте чудове яскраве небо та водну поверхню. Не слід забувати, що використання будь-якого поляризаційного світлофільтра потребує збільшення експозиції в 2 рази.

Світлофільтри Marumi DHG Circular PL(D) виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Незважаючи на це, можна використовувати кришку для об'єктива і зовнішню бленду.

Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

Світлофільтр  Marumi DHG Circular PL(D) підійде для захисту дорогої цифрової фототехніки.

 

Marumi DHG Circular PL 43mm - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний маркет abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Фільтр за ринковими розцінками? Щоб правильно підібрати Фільтр, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Marumi і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Marumi. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Як товари можна бути впевненими. Всі фототовари з каталогу створені відомими виробниками, наприклад Carl Zeiss. Виникли при покупці Marumi DHG Circular PL 43mm Запитайте наших фахівців. Посилку отримаєте Павлограді якомога швидше.