Marumi 52mm DHG ND8

Код товару: С000008699
Фото: Marumi 52mm DHG ND8

У наявності

Ціна: 1 042 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Розглянутий світлофільтр Marumi DHG ND8 52mm зменшує обсяг світлового потоку, що проходить через об'єктив без зміни колірного балансу, і ви можете навмисно контролювати витримку і значення діафрагми. Він дозволяє збільшити витримку на 3 ступені. Це дозволяє використовувати його в різних сценаріях, наприклад, щоб створити динамічну експресію за допомогою тривалої витримки, а також для запобігання пересвіткам, викликаним довгою витримкою.
 
Что это значит? Буквально, фильтр нейтральной плотности Marumi DHG ND8 52mm на длительных выдержках неподвижные объекты оставляет резкими, а движущиеся – размытыми. Особенно эффектно выглядит изображение водопада, быстрых горных рек, морской глади.
 
В практике фотографа нередко возникают ситуации, когда света слишком много, и лишь применение данного фильтра позволяет добиться желаемого изобразительного эффекта, например, съемка на максимально открытой диафрагме с минимальной глубиной резкости и размывкой заднего плана.
 
Матриці цифрових камер перетворять світло на електричні сигнали. Тому різні світлові спотворення, наприклад, внутрішні відбиття світла в об'єктиві, відблиски від сонця або від спалаху безпосередньо і дуже впливають на якість зображення. Серія DHG може мінімізувати ці явища і максимально збільшити продуктивність вашого об'єктива.
 
Фільтр серії DHG виконаний з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. Він використовує ультра-тонкий каркас, який запобігає віньєтуванню. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND8 - 3 ступені діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 

Marumi 52mm DHG ND8 - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно придбати Фільтри А також інші елементи фототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний магазин АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр на кращих умовах. Щоб правильно вибрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Marumi і перед вами будуть усі Фільтри Marumi. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Вся фототехніка з нашого каталогу створені світовими виробниками, наприклад Nikon. Якщо виникли при купівлі Marumi 52mm DHG ND8 Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлений товар можна отримати Черкасах найшвидше.

Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
52 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий