Marumi 62mm Circular-POL

Код товару: С000008109
Фото: Marumi 62mm Circular-POL

У наявності

Ціна: 772 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi Circular PL є одним із найпопулярніших фільтрів. Це його універсальністю. Світлофільтр Marumi Circular PL застосовується для зйомки пейзажів, архітектури, лісових та водних масивів, водоспадів та навіть макрозйомки.
Світлофільтр Marumi Circular PL перетворює поляризоване світло, що утворюється в результаті відбиття від будь-яких неметалевих поверхонь, при цьому насичуючи кольори та підвищуючи контраст зображення, не порушуючи кольору. Світлофільтр Marumi Circular PL допоможе зробити темнішим колір неба, виділивши при цьому білі хмари, усунути небажані відображення та відблиски з поверхні води, роблячи її більш опрацьованою. Світлофільтр Marumi Circular PL також збільшує контрастність пейзажу за наявності атмосферного серпанку.
Не слід забувати, що використання будь-якого поляризаційного світлофільтра потребує збільшення експозиції в 2 рази.
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 

Marumi 62mm Circular-POL - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш віртуальний магазин АВС Фото. З асортименту підберіть Фільтр З вигодами? Щоб правильно вибрати Фільтр, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Marumi і перед вами будуть усі Фільтри Marumi. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Як товари можна бути впевненими. Всі фототовари з каталогу створені відомими фірмами, наприклад Heliopan. Якщо з'явилися при купівлі Marumi 62mm Circular-POL Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлення можна отримати Львові в необхідні терміни.