Marumi 62mm DHG ND64

Код товару: С000009117
Фото: Marumi 62mm DHG ND64

У наявності

Ціна: 1 470 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND64 допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки.
Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND64 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND64 дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі.
Світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
Серії DHG ND 8, 16, 32 та 64 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення.
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND наступне:
DHG ND8 - 3 ступені діафрагми;
DHG ND16 - 4 ступені діафрагми;
DHG ND32 - 5 ступенів діафрагми;
DHG ND64 - 6 ступенів діафрагми;
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 

Marumi 62mm DHG ND64 - на кращому сайті abcphoto. Якщо потрібно вибрати Фільтри або інші фототовари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в електронний маркет АВС Фото. З каталогу виберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою. Введіть: Marumi і перед вами будуть усі Фільтри Marumi. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Cokin. Якщо з'явилися при купівлі Marumi 62mm DHG ND64 Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлення можна отримати Краматорську максимально швидко.