Marumi 62mm DHG ND64

Код товару: С000009117
Фото: Marumi 62mm DHG ND64

У наявності

Ціна: 1 358 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND64 допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки.
Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND64 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND64 дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі.
Світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
Серії DHG ND 8, 16, 32 та 64 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення.
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND наступне:
DHG ND8 - 3 ступені діафрагми;
DHG ND16 - 4 ступені діафрагми;
DHG ND32 - 5 ступенів діафрагми;
DHG ND64 - 6 ступенів діафрагми;
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 

Marumi 62mm DHG ND64 - у віртуальному маркеті АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші елементи фототехніки не виходячи з квартири, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. Виберіть із каталогу Фільтр за собівартістю. Щоб максимально просто вибрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться Фільтри Marumi. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Можна не сумніватися як товар. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Tamron. Якщо виникли під час вибору Marumi 62mm DHG ND64 Питання можна уточнити у наших менеджерів. Фототовари можна отримати в Кременчуці у мінімальні терміни.