Marumi 62mm DHG Vari. ND2-ND400

Код товару: С000009093
Фото: Marumi 62mm DHG Vari. ND2-ND400

У наявності

Ціна: 3 665 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

     
 
Світлофільтри Marumi DHG Vari. ND2-ND400 – інноваційний нейтрально-сірий світлофільтр із змінною щільністю.

У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG Vari. ND2-ND400 дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, що практично не досягається за допомогою комп'ютера. Фільтр скорочує кількість світла, що надходить до матриці. Це дає можливість ширше відкривати діафрагму та використовувати ширший діапазон витримок. Незамінні такі фільтри при пейзажній зйомці - морського прибою, водоспадів, гірських річок та інших сцен, де необхідно підкреслити тривалість моменту при цьому не пере експонувати добре освітлені області кадру.

Світлофільтри Marumi DHG Vari. ND2-ND400 має унікальну конструкцію, завдяки якій може змінювати свою густину в діапазоні від ND2 до ND400. Достатньо вибрати композицію, і навести різкість при найбільш «яскравому» положенні фільтра, а потім просто повертаючи зовнішнє кільце оправи встановити необхідний рівень щільності – і Ви зможете з легкістю вирішити найскладніші творчі завдання.
Світлофільтри Marumi DHG Vari. ND2-ND400 виготовлений за найвищими стандартами якості. Цей світлофільтр має двостороннє просвітлення, ідеальне чорніння оправи, розроблене спеціально для серії DHG.
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 


 

Marumi 62mm DHG Vari. ND2-ND400 - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фільтри або інші фототовари не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр З вигодами для себе? Щоб правильно вибрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Marumi і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Marumi. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими фірмами, наприклад Marumi. Якщо з'явилися при підборі Marumi 62mm DHG Vari. ND2-ND400 Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Доставка проводиться Кременчуці в потрібні терміни.

 
Виробник Марумі
Діаметр
62
Тип
ND2-ND400