Marumi 62mm DHG ND16

Код товару: С000008703
Фото: Marumi 62mm DHG ND16

У наявності

Ціна: 1 358 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND16 62 mm допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки. Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
 
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND16 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND16 62 mm дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Серії DHG ND16 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення. Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND16 - 4 ступені діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 
 
 

Marumi 62mm DHG ND16 - в онлайн-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри або інші фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний каталог АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр З вигодами? Щоб легко було підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Marumi і Ви побачите всі необхідні Фільтри Marumi. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Ніяких сумнівів як товари. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Kenko. Якщо виникли під час підбору Marumi 62mm DHG ND16 Питання можна уточнити у наших менеджерів. Товари можна забрати в Слов'янське найшвидше.

 
Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
62 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий