Marumi 72mm DHG ND16

Код товару: С000007980
Фото: Marumi 72mm DHG ND16

У наявності

Ціна: 1 960 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND16 72 mm допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки. Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
 
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND16 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND16 72 mm дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Серії DHG ND16 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення. Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND16 - 4 ступені діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 
 
 

Marumi 72mm DHG ND16 - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно купити Фільтри А також інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, зайдіть у наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр за доступною ціною. Щоб точно підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите всі необхідні Фільтри Marumi. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість запчастин можна не переживати. Товари, які можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Cokin. З'явилися при виборі Marumi 72mm DHG ND16 Запитайте наших фахівців. Фототовари можна отримати в Нікополі максимально швидко.

 
Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
72 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий