Marumi 72mm DHG ND8

Код товару: С000007975
Фото: Marumi 72mm DHG ND8

У наявності

Ціна: 1 950 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Розглянутий світлофільтр Marumi DHG ND8 72mm зменшує обсяг світлового потоку, що проходить через об'єктив без зміни колірного балансу, і ви можете навмисно контролювати витримку і значення діафрагми. Він дозволяє збільшити витримку на 3 ступені. Це дозволяє використовувати його в різних сценаріях, наприклад, щоб створити динамічну експресію за допомогою тривалої витримки, а також для запобігання пересвіткам, викликаним довгою витримкою.
 
Що це означає? Буквально, фільтр нейтральної густини Marumi DHG ND8 72mm на тривалих витримках нерухомі об'єкти залишає різкими, а рухомі – розмитими. Особливо ефектно виглядає зображення водоспаду, швидких гірських річок, морської гладіні.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування даного фільтра дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Матриці цифрових камер перетворять світло на електричні сигнали. Тому всілякі світлові спотворення, наприклад, внутрішні відбиття світла в об'єктиві, відблиски від сонця або спалаху безпосередньо і дуже впливають на якість зображення. Серія DHG може мінімізувати ці явища і максимально збільшити продуктивність вашого об'єктива.
 
Фільтр серії DHG виконаний з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. Він використовує ультра-тонкий каркас, який запобігає віньєтуванню. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND8 - 3 ступені діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 

Marumi 72mm DHG ND8 - у перевіреному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Фільтри А також інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Фільтр на кращих умовах. Щоб максимально просто вибрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Marumi. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Всі фотоаксессуари, які є у нас, випускають відомі фірми, наприклад Cokin. Якщо з'явилися при виборі Marumi 72mm DHG ND8 Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Вінниці у стислі строки.

Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
72 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий