Marumi 82mm ND16

Код товару: С000008702
Фото: Marumi 82mm ND16

У наявності

Ціна: 2 337 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND16 82 mm допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки. Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
 
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND16 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND16 82 mm дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Серії DHG ND16 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення. Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND16 - 4 ступені діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 
 

Marumi 82mm ND16 - в електронному маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші фототовари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний каталог АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите список з Фільтри Marumi. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не турбуватися про якість товарів. Вся фототехніка з нашого каталогу створені світовими виробниками, наприклад RODENSTOCK. З'явилися при покупці Marumi 82mm ND16 Запитайте наших професіоналів. Транспортуємо продукцію в Миколаєві у мінімальні терміни.

 
Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
82 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий