Marumi 82mm ND16

Код товару: С000008702
Фото: Marumi 82mm ND16

У наявності

Ціна: 2 132 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND16 82 mm допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки. Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
 
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND16 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND16 82 mm дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Серії DHG ND16 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення. Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND16 - 4 ступені діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 
 

Marumi 82mm ND16 - в надійному інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші елементи фототехніки не покидаючи вдома, відвідайте наш віртуальний магазин АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр З вигодами? Щоб легше було підібрати Фільтр, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Marumi і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Marumi. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Як товари можна бути впевненими. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Cokin. Якщо виникли під час вибору Marumi 82mm ND16 Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Товари заберіть в Кам'янець-Подільському в необхідні терміни.

 
Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
82 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий