Marumi 82mm ND8

Код товару: С000008701
Фото: Marumi 82mm ND8

У наявності

Ціна: 2 200 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Розглянутий світлофільтр Marumi DHG ND8 82mm зменшує обсяг світлового потоку, що проходить через об'єктив без зміни колірного балансу, і ви можете навмисно контролювати витримку і значення діафрагми. Він дозволяє збільшити витримку на 3 ступені. Це дозволяє використовувати його в різних сценаріях, наприклад, щоб створити динамічну експресію за допомогою тривалої витримки, а також для запобігання пересвіткам, викликаним довгою витримкою.
Що це означає? Буквально, фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND8 82mm на тривалих витримках нерухомі об'єкти залишає різкими, а рухомі – розмитими. Особливо ефектно виглядає зображення водоспаду, швидких гірських річок, морської гладіні.
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування даного фільтра дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
Матриці цифрових камер перетворять світло на електричні сигнали. Тому різні світлові спотворення, наприклад, внутрішні відбиття світла в об'єктиві, відблиски від сонця або від спалаху безпосередньо і дуже впливають на якість зображення. Серія DHG може мінімізувати ці явища і максимально збільшити продуктивність вашого об'єктива.
Фільтр серії DHG виконаний з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. Він використовує ультра-тонкий каркас, який запобігає віньєтуванню. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND8 - 3 ступені діафрагми
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 
 

Marumi 82mm ND8 - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо потрібно придбати Фільтри фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto. З асортименту виберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб запросто підібрати Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Marumi і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Marumi. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. За якість товарів можна не хвилюватися. Товари, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Carl Zeiss. З'явилися під час підбору Marumi 82mm ND8 Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлення можна отримати Дніпрі у мінімальні терміни.

Производитель
Marumi
Диаметр резьбы
82 мм
Тип фильтра
Нейтрально-серый