Marumi DHG Circular PL(D) 82mm

Код товару: С000009112
Фото: Marumi DHG Circular PL(D) 82mm

У наявності

Ціна: 3 383 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Super Circular PL(D) відноситься до останнього покоління висококласних поляризаційних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтр Marumi DHG Super Circular PL(D) виготовлений за найвищими стандартами якості. Цей світлофільтр має двостороннє просвітлення, а також ідеальне нітридне чорніння оправи, розроблене спеціально для цієї серії світлофільтрів, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення.
Просвітлення DHG Super має дуже міцний зовнішній захисний шар, який захищає фільтр від стирання та подряпин, а також має водовідштовхуючий та грязевідштовхуючий ефект. Будь-які забруднення на світлофільтрі Marumi DHG Super Circular PL(D) легко видаляються за допомогою серветки. Світлофільтри Marumi DHG Super Circular PL(D) мають також антистатичний захист.
Світлофільтр Marumi DHG Super Circular PL(D) перетворює поляризоване світло, що утворюється в результаті відбиття від будь-яких неметалічних поверхонь, при цьому насичуючи кольори і підвищуючи контраст зображення, не порушуючи кольору. Цей світлофільтр рекомендується використовувати для зйомки пейзажів, в результаті Ви отримаєте чудове яскраве небо та водну поверхню. Не слід забувати, що використання будь-якого поляризаційного світлофільтра потребує збільшення експозиції в 2 рази.
Світлофільтри Marumi DHG Super Circular PL(D) виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Незважаючи на це, можна використовувати кришку для об'єктива і зовнішню бленду.
Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття. Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
Світлофільтр Marumi DHG Super Circular PL(D) підійде для захисту дорогої професійної цифрової фототехніки.
 
 

Marumi DHG Circular PL(D) 82mm - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно купити Фільтри або інші фототовари не покидаючи вдома, відвідайте наш електронний магазин АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр на кращих умовах. Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами будуть усі Фільтри Marumi. Як бачите, все досить просто. За якість запчастин можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Nikon. Виникли при замовленні Marumi DHG Circular PL(D) 82mm Запитайте наших менеджерів. Замовлення заберіть у Білій Церкві у стислі строки.