Slik SH-727E Head

Код товару: С000010038
Фото: Slik SH-727E Head

У наявності

Ціна: 2 367 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Штативна головка Slik SH-727E підходить практично до всіх професійних і карбонових штативів з кріпленням різьбленням 1/4 дюйма і розрахована на навантаження до 5 кг.
Легка та зручна у застосуванні, штативна головка Slik SH-727E здатна обертатися у 3-х площинах, забезпечуючи втілення будь-яких творчих задумів. 
Завдяки наявності двох прогумованих ручок-фіксаторів, керування положенням камери стає максимально зручним і простим, а знімний майданчик зробить установку камери на штатив набагато оперативнішою. 
Ручка вертикального нахилу, яка перемикає камеру з горизонтального положення на вертикальне, була укорочена, щоб зробити всю голову компактнішою.
Slik SH-727E оснащена міхуровим рівнем. Вага голівки складає 590 грам.
 
Характеристики штативної голівки Slik SH-727E:
Штативне різьблення: 1/4 дюйма;
Висота: 105 мм;
Вага: 590 г.
 
 

Slik SH-727E Head - в інет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Штативні головки або інші фототовари не покидаючи житла, відвідайте наш електронний магазин АВС Фото. Виберіть із асортименту Штативна головка на кращих умовах. Щоб правильно підібрати Штативна головка, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Slik І Ви побачите перелік з Штативні головки Slik. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість запчастин можна не турбуватися. Вироби, які можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Novoflex. Якщо з'явилися при виборі Slik SH-727E Head Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товари отримаєте Тернополі в швидкі терміни.

Характеристики штативної голівки Slik SH-727E:
Штативне різьблення: 1/4 дюйма;
Висота: 105 мм;
Вага: 590 г.