Marumi 67mm Magnetic Slim Advanced Kit

Код товару: С000011374
Фото: Marumi 67mm Magnetic Slim Advanced Kit

У наявності

Ціна: 5 548 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Компанія Marumi випустила серію Magnetic Slim яка дає можливість встановлювати до двох фільтрів одночасно за рахунок магнитної основи, тобто фільтр намагничується один на одний і не потребує рухів на встановлення фільтра для об'єктива за різьбою.
Спосіб фіксування фільтра за магнитом це зручне і швидке рішення у моменти активною фази зйомки, що цінується кожним оператором та фотографом.
Marumi Magnetic Slim Advanced Kit 67 мм складається з адаптера на 67 мм, до якого у подальшому за рахунок магниту фіксується фільтри, полярізаційний фільтр, нейтрально сірий фільтр де один за плотністю ND16 (4 стопи), а другий ND32 (5 стопів).
Зазначено, що користуючись нейтрально сірими фільтрами забезпечуєте себе контролем кількостю світла і встановлювати необхідну витримку при зйомці, що дозволяє запобігати пересвіченим дільницям. можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
А полярізаційний фільтр допомогає отримувати насичені кольори у сонячну погоду та усунути небажані відображення та відблиски від поверхні води.
Magnetic Slim Marumi Magnetic Slim Advanced Kit 67 мм NEW це комплект фільтрів які мають вологозахисне просвітлене покриття, завдяки якому краплі води не затримуються на поверхні фільтра та стікають.
Спеціальна магнітна тонка кришка для об'єктива та чехол для зберігання входить у комплект.
 
 
 

Marumi 67mm Magnetic Slim Advanced Kit - в онлайн-супермаркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші фототовари не покидаючи квартири, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр з хорошими знижками. Щоб легко підібрати Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Marumi і Ви побачите всі необхідні Фільтри Marumi. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Carl Zeiss. Виникли при замовленні Marumi 67mm Magnetic Slim Advanced Kit Питання можна прояснити у наших менеджерів. Фототехніку отримаєте Рівному в швидкі терміни.

Оправа: чорна, матова, диаметр 67 мм на з'єднання з об'єктивом, магнитна сторона на з'єднання фільтра;
- Полярізаційний фільтр;
- Нейтрально сірий фільтр ND16;
- Нейтрально сірий фільтр ND32.