Godox SA-06 ірісова діафрагма для S30

Код товару: С000011628
Фото: Godox SA-06 ірісова діафрагма для S30

У наявності

Ціна: 1 700 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   

Проекційна насадка Godox SA-P допоможе Вам самостійно формувати світло і тінь у вашій студії, роблячи ваші фотографії більш цікавими, використовуючи в якості джерела світла фокусируемое LED-моноблок Godox S30.
Пелюсткова Діафрагма використовується в тому випадку, коли необхідно плавно змінювати діаметр пучків світла, що проходять через об'єктив проекційної насадки. Вона вставляються в проріз в корпусі проекційної насадки.
Світлові модифікатори - маски гобо, заслінки, сітки, діафрагма і т.д. в комплект поставки не входять, і купуються окремо.
 
Комплект поставки:
- Пелюсткова (Ирисовая) Діафрагма 1шт
 
 
 

Godox SA-06 ірісова діафрагма для S30 - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Насадки на студійне світло або інші елементи фотототехніки Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Насадка З вигодами для себе? Щоб легко було підібрати Насадка, за допомогою зручної навігації. Введіть: Godox і Ви побачите всі необхідні Насадки на студійне світло Godox. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість запчастин можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Mircopro. Виникли при виборі Godox SA-06 ірісова діафрагма для S30 Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Посилку отримаєте Білій Церкві найшвидше.

Країна-виробник товара - Китай

Вага упаковки - 0.06 кг

Виробник - Godox

Тип  - Спот / Тубус

Габарити упаковки - 11 × 11 × 2.5 см

Обʼємна Вага Упаковки - 0.1 кг