Rime Lite Рефлектор Standard 165 мм

Код товару: С000007807
Фото: Rime Lite Рефлектор Standard 165 мм

У наявності

Ціна: 840 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Рефлектор Rime Lite Standard

Рефлектор Rime Lite Standard дає "жорстке" спрямоване світло, створюючи різкі тіні.

Рефлектор має діаметр 165 мм та забезпечує світловий потік з кутом освітлення 60°. Його можна використовувати разом із парасолькою, для встановлення якої в рефлекторі передбачено спеціальний отвір.

На стандартний рефлектор Rime Lite також можна встановити "шторки" Barn Door 165 мм, що дозволяють точніше керувати світловим потоком, а також використовувати кольорові світлофільтри.

Rime Lite Рефлектор Standard 165 мм - в інет-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно купити Насадки на студійне світло або інші елементи фотототехніки не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Насадка вигідно? Щоб вам простіше було вибрати Насадка, за допомогою фільтрів. Введіть: Rime Lite і Ви побачите список з Насадки на студійне світло Rime Lite. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, випускають відомі фірми, наприклад Rime Lite. Виникли при підборі Rime Lite Рефлектор Standard 165 мм Питання можна прояснити у наших менеджерів. Товар можна отримати в Києві без затримок.

Назва Рефлектор Standard 
Модель RSTN 165
Діаметр (мм)  165
Кут освітлення  60°
Сумісність Rime Lite/Bowens
Вага (гр) 220
Гарантія (міс) 12