Godox ML-CD15 розсіювач сферичний для спалахів та постійного світла

Код товару: С000011703
Фото: Godox ML-CD15 розсіювач сферичний для спалахів та постійного світла

У наявності

Ціна: 1 350 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Сферичний розсіювач Godox ML-CD15 розроблений для спільного використання з освітлювачами серії ML (Godox ML30/ML30Bi/ML60/ML60Bi) та LC (Godox Litemons LC30D/LC30Bi), а також може використовуватись з іншими освітлювачами з байонетом Godox. Призначений для пом'якшення світлового потоку та перерозподілу поверхні свічення.
 
Розсіювач виготовлений з силікону, і завдяки гнучкій складній конструкції забезпечує різні способи формування світла.
 
У комплект входять три пластикові кільця для встановлення розсіювача на освітлювачі з різною формою та різними типами кріплення. Розсіювач ML-CD15 можна встановити на освітлювач з байонетом Godox, на накамерні спалахи з круглою головкою (наприклад Godox V1) або на більшість спалахів з прямокутною головкою.
 
У повністю розкладеному стані сферичний розсіювач висвітлить простір на 360 градусів. Якщо задня частина розсіювача складена, світловий потік обмежується на 180 градусів, а при складанні передньої частини можна досягти більшої контрастності.
 
Силіконовий розсіювач дуже компактний, не вимагає збирання, легко складаютєся при зберіганні або транспортуванні.
 
 
    
 
 
 

Godox ML-CD15 розсіювач сферичний для спалахів та постійного світла - на сайті інтернет-магазину abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Насадки на студійне світло А також інші фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в віртуальний магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Насадка за вигідною ціною? Щоб швидко підібрати Насадка, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Godox і Ви побачите список з Насадки на студійне світло Godox. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не перейматися якістю товарів. Вироби, які можна придбати у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Godox. Якщо з'явилися при купівлі Godox ML-CD15 розсіювач сферичний для спалахів та постійного світла Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Товар можна отримати в Полтаві найшвидше.

Країна-виробник товара Китай

Вага упаковки 0.4 кг

Обʼємна Вага Упаковки 0.6 кг

Габарити упаковки 15 × 15 × 10 см

Виробник Godox

Тип Софтбокс

Форма Софтбокса Сферичний