Rime Lite Рефлектор Back (фоновый) 330 мм

Код товару: С000007800
Фото: Rime Lite Рефлектор Back (фоновый) 330 мм

У наявності

Ціна: 1 566 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Рефлектор Rime Lite Back

Фоновий рефлектор Rime Lite Back з кутом освітлення 75° гарантує не тільки рівномірне освітлення фону, але й за рахунок спеціальної скошеної форми виключає випадкове потрапляння світла в об'єктив.

Конструкція рефлектора Rime Lite Back дозволяє обертати його навколо осі для швидкої установки необхідного кута освітлення.

Rime Lite Рефлектор Back (фоновый) 330 мм - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Насадки на студійне світло або інші фототовари не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto. Розгляньте пропозиції та виберіть Насадка за економною ціною? Щоб легко підібрати Насадка, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Rime Lite і перед вами будуть усі Насадки на студійне світло Rime Lite. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені світовими виробниками, наприклад Godox. Якщо виникли під час підбору Rime Lite Рефлектор Back (фоновый) 330 мм Питання можна прояснити у наших фахівців. Доставка проводиться Сумах в потрібні терміни.

Назва Рефлектор Back
Модель RBG 330     
Діаметр (мм)  N/A
Кут освітлення  75°
Сумісність Rime Lite/Bowens
Вага (гр) 330
Гарантія (міс) 12