Rime Lite Рефлектор Back (фоновый) 330 мм

Код товару: С000007800
Фото: Rime Lite Рефлектор Back (фоновый) 330 мм

У наявності

Ціна: 1 467 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Рефлектор Rime Lite Back

Фоновий рефлектор Rime Lite Back з кутом освітлення 75° гарантує не тільки рівномірне освітлення фону, але й за рахунок спеціальної скошеної форми виключає випадкове потрапляння світла в об'єктив.

Конструкція рефлектора Rime Lite Back дозволяє обертати його навколо осі для швидкої установки необхідного кута освітлення.

Rime Lite Рефлектор Back (фоновый) 330 мм - в онлайн-магазині АВС Фото. Якщо потрібно придбати Насадки на студійне світло або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Насадка з хорошими знижками. Щоб максимально просто підібрати Насадка, за допомогою навігації. Введіть: Rime Lite і Вам будуть показані всі Насадки на студійне світло Rime Lite. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Товари, які можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Godox. З'явилися під час замовлення Rime Lite Рефлектор Back (фоновый) 330 мм Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Івано-Франківську у мінімальні терміни.

Назва Рефлектор Back
Модель RBG 330     
Діаметр (мм)  N/A
Кут освітлення  75°
Сумісність Rime Lite/Bowens
Вага (гр) 330
Гарантія (міс) 12