Godox BD-04 Barndoor Kit (шторки, соти, фильтри)

Код товару: С000011638
Фото: Godox BD-04 Barndoor Kit (шторки, соти, фильтри)

У наявності

Ціна: 917 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   

Набір Godox BD-04 Barndoor Kit, шторки, соти і кольорові гелі, є універсальним рішенням для управління світловим потоком студійних спалахів.
 
Дизайн чотирьох-пелюсткових шторок передбачає установку на стандартний 7-дюймовий рефлектор із кріпленням Bowens.
 
Вони дозволяють гнучко управляти формою світлового потоку студійної спалаху.
 
Стільниковий решітка, що входить в комплект, робить світловий пучок більш спрямованим і жорстким.
 
Кольорові гелі, жовтий, зелений, червоний і синій, у свою чергу, дозволяють надати світла спалаху драматичний або творчий колірний ефект.
 
 
 

Godox BD-04 Barndoor Kit (шторки, соти, фильтри) - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Насадки на студійне світло А також інші фотоаксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto. Розгляньте пропозиції та виберіть Насадка за собівартістю. Щоб не витрачати час на підбір Насадка, за допомогою навігації. Введіть: Godox і перед вами з'явиться Насадки на студійне світло Godox. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Не варто сумніватися як товари. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Rime Lite. З'явилися при покупці Godox BD-04 Barndoor Kit (шторки, соти, фильтри) Запитайте нашого менеджера. Посилку отримаєте Миколаєві в потрібні терміни.

Виробник - Godox
Країна виробник - Китай