Godox BD-04 Barndoor Kit (шторки, соти, фильтри)

Код товару: С000011638
Фото: Godox BD-04 Barndoor Kit (шторки, соти, фильтри)

У наявності

Ціна: 790 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   

Набір Godox BD-04 Barndoor Kit, шторки, соти і кольорові гелі, є універсальним рішенням для управління світловим потоком студійних спалахів.
 
Дизайн чотирьох-пелюсткових шторок передбачає установку на стандартний 7-дюймовий рефлектор із кріпленням Bowens.
 
Вони дозволяють гнучко управляти формою світлового потоку студійної спалаху.
 
Стільниковий решітка, що входить в комплект, робить світловий пучок більш спрямованим і жорстким.
 
Кольорові гелі, жовтий, зелений, червоний і синій, у свою чергу, дозволяють надати світла спалаху драматичний або творчий колірний ефект.
 
 
 

Godox BD-04 Barndoor Kit (шторки, соти, фильтри) - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Насадки на студійне світло або інші фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto. Виберіть із асортименту Насадка на вигідних умовах. Щоб правильно підібрати Насадка, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Godox і Вам будуть запропоновані різні Насадки на студійне світло Godox. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Mircopro. Якщо з'явилися при виборі Godox BD-04 Barndoor Kit (шторки, соти, фильтри) Запитайте наших фахівців. Відправляємо продукцію в Тернополі без затримок.

Виробник - Godox
Країна виробник - Китай