Godox SA-10 адаптер для масок GOBO для Godox S-30

Код товару: С000011697
Фото: Godox SA-10 адаптер для масок GOBO для Godox S-30

Нема в наявності

Ціна: 903 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Тримач масок GOBO Godox SA-10 для проекційної насадки Godox SA-P використовується зі світлодіодними освітлювачами Godox S30.
 
Тримач, виготовлений з металу, вставляється в проріз в корпусі проекційної насадки. Маска GOBO з набору масок з вирізаними на ній візерунками встановлюється в Тримач. Промінь, що проектується приладом через неї, фокусується на фоні або об'єкті зйомки.
 
Характеристики:
Виробник: Godox
Тип: Тримач/Кронштейн
Матеріал: метал.
Вага: 0.05 кг
 
 
 

Godox SA-10 адаптер для масок GOBO для Godox S-30 - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Насадки на студійне світло фотоаксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Насадка вигідно? Щоб правильно вибрати Насадка, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Godox і Ви побачите список з Насадки на студійне світло Godox. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Можна не сумніватися як товар. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Jinbei. Якщо з'явилися при купівлі Godox SA-10 адаптер для масок GOBO для Godox S-30 Питання можна прояснити у наших менеджерів. Товар можна отримати в Кривому Розі без затримок.

Характеристики:
Виробник: Godox
Тип: Тримач/Кронштейн
Матеріал: метал.
Вага: 0.05 кг