Marumi FS PLUS Lens Protect 62mm

Код товару: С000012127
Фото: Marumi FS PLUS Lens Protect 62mm

У наявності

Ціна: 1 351 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Marumi FS PLUS Lens Protect - це нова базова модель протектора з водовідштовхувальним захистом, що добре підходить для тих, кому розумний захист і простота догляду є пріоритетом.
 
Оптичне біле скло з водовідштовхувальними властивостями та захистом від відбитків пальців. Високий коефіцієнт пропускання близько 98,3% (середня швидкість 400-700 нм) Вісім шарів покриття антивідблиску забезпечують коефіцієнт відображення 0,5% (в середньому 420-680 нм). Реалізовано тонку алюмінієву оправу, що дозволяє уникнути віньєтування навіть при використанні ширококутного об'єктива. Зроблено в Японії
 
Фільтр Lens Protect повністю захищає крихкий і дорогий об'єктив камери від пилу, відбитків пальців, подряпин і, що більш важливо, фізичних ударів і пошкоджень, не впливаючи на якість зображення. Багато фотографів встановлюють УФ-фільтр переважно з метою захисту. Однак УФ-фільтр призначений в першу чергу для захисту від ультрафіолетового випромінювання за оптичним значенням. Він забезпечує певний ступінь фізичного захисту, наприклад, запобігає появі подряпин. Ця функція захисту залежить від УФ-захисту. Якщо ви хочете захистити камеру та об'єктив від фізичних пошкоджень або механічних ударів, ви повинні подумати про вибір захисної плівки для об'єктива.
 
У будь-якому випадку для захисту лінз також рекомендується використовувати УФ-захист. Однак очікувати на такий же рівень оптичних переваг від фізичного захисту буде дорожче. Захисні лінзи забезпечують повний захист, але використовуються УФ-фільтри, що враховують місце зйомки та погоду.
 
 

Marumi FS PLUS Lens Protect 62mm - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Фільтри або інші фототовари не покидаючи вдома, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Marumi і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Marumi. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. За якість запчастин можна не переживати. Всі фотототовари, які є у нас, створені відомими фірмами, наприклад Nikon. Якщо виникли під час підбору Marumi FS PLUS Lens Protect 62mm Питання можна поставити нашому фахівцю. Посилку отримаєте Олександрії найшвидше.

Назва товару Світлофільтр захисний Marumi FS PLUS Lens Protect
Виробник Marumi
Тип Зашистний
Розмір 62 мм