Marumi FS PLUS Lens Protect 62mm

Код товару: С000012127
Фото: Marumi FS PLUS Lens Protect 62mm

У наявності

Ціна: 1 435 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Marumi FS PLUS Lens Protect - це нова базова модель протектора з водовідштовхувальним захистом, що добре підходить для тих, кому розумний захист і простота догляду є пріоритетом.
 
Оптичне біле скло з водовідштовхувальними властивостями та захистом від відбитків пальців. Високий коефіцієнт пропускання близько 98,3% (середня швидкість 400-700 нм) Вісім шарів покриття антивідблиску забезпечують коефіцієнт відображення 0,5% (в середньому 420-680 нм). Реалізовано тонку алюмінієву оправу, що дозволяє уникнути віньєтування навіть при використанні ширококутного об'єктива. Зроблено в Японії
 
Фільтр Lens Protect повністю захищає крихкий і дорогий об'єктив камери від пилу, відбитків пальців, подряпин і, що більш важливо, фізичних ударів і пошкоджень, не впливаючи на якість зображення. Багато фотографів встановлюють УФ-фільтр переважно з метою захисту. Однак УФ-фільтр призначений в першу чергу для захисту від ультрафіолетового випромінювання за оптичним значенням. Він забезпечує певний ступінь фізичного захисту, наприклад, запобігає появі подряпин. Ця функція захисту залежить від УФ-захисту. Якщо ви хочете захистити камеру та об'єктив від фізичних пошкоджень або механічних ударів, ви повинні подумати про вибір захисної плівки для об'єктива.
 
У будь-якому випадку для захисту лінз також рекомендується використовувати УФ-захист. Однак очікувати на такий же рівень оптичних переваг від фізичного захисту буде дорожче. Захисні лінзи забезпечують повний захист, але використовуються УФ-фільтри, що враховують місце зйомки та погоду.
 
 

Marumi FS PLUS Lens Protect 62mm - в інет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри або інші елементи фотототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний магазин АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр за економною ціною? Щоб правильно вибрати Фільтр, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться все Фільтри Marumi. Як бачите, все досить просто. Можна не думати про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Marumi. Якщо з'явилися при купівлі Marumi FS PLUS Lens Protect 62mm Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлену продукцію можна отримати в Луцьку своєчасно.

Назва товару Світлофільтр захисний Marumi FS PLUS Lens Protect
Виробник Marumi
Тип Зашистний
Розмір 62 мм