Marumi Magnetic Slim Basic Kit 67mm

Код товару: С000012142
Фото: Marumi Magnetic Slim Basic Kit 67mm

У наявності

Ціна: 7 029 5 166 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
 
Marumi Magnetic Slim Basic Kit - комплект для початківців користувачів містить базові компоненти лінійки - Magnetic Slim Lensі Protect/Adapter, Magnetic Slim Circular PL, Magnetic Slim ND16 і Magnetic Slim Lens Cap.
 
Високоміцна та чудова корозійностійка рама з сильною магнітною силою. Комбінація ND16 (1,2) та кругового поляризатора доступна у верхній частині Lens Protect/Adp. Видатні експлуатаційні характеристики, стійкість до води/олії/відбитків пальців Доступні 67/77/82 мм. Додається спеціальна магнітна кришка об'єктива.
 
Зменшений за рахунок товщини зовнішньої різьби в порівнянні зі звичайними фітингами, що вкручуються. Має раму з алюмінієвого сплаву A6063, яка відрізняється високою міцністю та відмінною стійкістю до корозії. Постійний магніт із сильною магнітною силою Коефіцієнт фільтра 16x, 4 ступені, доступний ND-фільтр оптичної щільності 1,2 (значення технічних характеристик) Циркулярний поляризатор з високим пропусканням (HTC) працює приблизно на 1,2 ступені.
 
Водо-/масловідштовхувальне покриття легко видаляє воду за допомогою вентилятора. Такі неприємні відчуття, як піт, крем для шкіри, лосьйон, відбитки пальців або складні жирні плями будуть видалені. Антивідблиск покриття забезпечує низьке відображення.. В комплект входить спеціальна тонка магнітна кришка для об'єктива.
 

Marumi Magnetic Slim Basic Kit 67mm - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри або інші елементи фотототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний каталог АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр за гарною ціною? Щоб правильно підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою. Введіть: Marumi і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Marumi. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Як товари можна бути впевненими. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Nikon. Якщо виникли під час підбору Marumi Magnetic Slim Basic Kit 67mm Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлений товар можна отримати Запоріжжі якомога швидше.

Назва товару Світлофільтр Magnetic Slim Marumi Magnetic Slim Basic Kit 82 м
Виробник Marumi
Тип Комплект фільтрів
Розмір 67 мм