Marumi Magnetic Slim Basic Kit 82mm

Код товару: С000012144
Фото: Marumi Magnetic Slim Basic Kit 82mm

У наявності

Ціна: 6 888 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
 
Marumi Magnetic Slim Basic Kit - комплект для початківців користувачів містить базові компоненти лінійки - Magnetic Slim Lensі Protect/Adapter, Magnetic Slim Circular PL, Magnetic Slim ND16 і Magnetic Slim Lens Cap.
 
Високоміцна та чудова корозійностійка рама з сильною магнітною силою. Комбінація ND16 (1,2) та кругового поляризатора доступна у верхній частині Lens Protect/Adp. Видатні експлуатаційні характеристики, стійкість до води/олії/відбитків пальців Доступні 67/77/82 мм. Додається спеціальна магнітна кришка об'єктива.
 
Зменшений за рахунок товщини зовнішньої різьби в порівнянні зі звичайними фітингами, що вкручуються. Має раму з алюмінієвого сплаву A6063, яка відрізняється високою міцністю та відмінною стійкістю до корозії. Постійний магніт із сильною магнітною силою Коефіцієнт фільтра 16x, 4 ступені, доступний ND-фільтр оптичної щільності 1,2 (значення технічних характеристик) Циркулярний поляризатор з високим пропусканням (HTC) працює приблизно на 1,2 ступені.
 
Водо-/масловідштовхувальне покриття легко видаляє воду за допомогою вентилятора. Такі неприємні відчуття, як піт, крем для шкіри, лосьйон, відбитки пальців або складні жирні плями будуть видалені. Антивідблиск покриття забезпечує низьке відображення.. В комплект входить спеціальна тонка магнітна кришка для об'єктива.
 

Marumi Magnetic Slim Basic Kit 82mm - на сайті abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш електронний магазин abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Фільтр на вигідних умовах. Щоб правильно вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Marumi. Як бачите, вибір максимально спрощений. Ніяких сумнівів як товари. Всі фототовари, представлені у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Schneider B+W. Якщо з'явилися при виборі Marumi Magnetic Slim Basic Kit 82mm Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Фототовари можна отримати в Сумах найшвидше.

Назва товару Світлофільтр Magnetic Slim Marumi Magnetic Slim Basic Kit 82 м
Виробник Marumi
Тип Комплект фільтрів
Розмір 82мм