Marumi Magnetic Slim Basic Kit 82mm

Код товару: С000012144
Фото: Marumi Magnetic Slim Basic Kit 82mm

У наявності

Ціна: 6 462 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
 
Marumi Magnetic Slim Basic Kit - комплект для початківців користувачів містить базові компоненти лінійки - Magnetic Slim Lensі Protect/Adapter, Magnetic Slim Circular PL, Magnetic Slim ND16 і Magnetic Slim Lens Cap.
 
Високоміцна та чудова корозійностійка рама з сильною магнітною силою. Комбінація ND16 (1,2) та кругового поляризатора доступна у верхній частині Lens Protect/Adp. Видатні експлуатаційні характеристики, стійкість до води/олії/відбитків пальців Доступні 67/77/82 мм. Додається спеціальна магнітна кришка об'єктива.
 
Зменшений за рахунок товщини зовнішньої різьби в порівнянні зі звичайними фітингами, що вкручуються. Має раму з алюмінієвого сплаву A6063, яка відрізняється високою міцністю та відмінною стійкістю до корозії. Постійний магніт із сильною магнітною силою Коефіцієнт фільтра 16x, 4 ступені, доступний ND-фільтр оптичної щільності 1,2 (значення технічних характеристик) Циркулярний поляризатор з високим пропусканням (HTC) працює приблизно на 1,2 ступені.
 
Водо-/масловідштовхувальне покриття легко видаляє воду за допомогою вентилятора. Такі неприємні відчуття, як піт, крем для шкіри, лосьйон, відбитки пальців або складні жирні плями будуть видалені. Антивідблиск покриття забезпечує низьке відображення.. В комплект входить спеціальна тонка магнітна кришка для об'єктива.
 

Marumi Magnetic Slim Basic Kit 82mm - у віртуальному маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри або інші фототовари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр З вигодами для себе? Щоб запросто підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi і перед вами будуть Фільтри Marumi. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Можна не турбуватися про якість товарів. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими брендами, наприклад Heliopan. Якщо з'явилися при виборі Marumi Magnetic Slim Basic Kit 82mm Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення можна забрати в Ужгород якомога швидше.

Назва товару Світлофільтр Magnetic Slim Marumi Magnetic Slim Basic Kit 82 м
Виробник Marumi
Тип Комплект фільтрів
Розмір 82мм