Marumi DHG Lens Protect 77mm

Код товару: С000012133
Фото: Marumi DHG Lens Protect 77mm

У наявності

Ціна: 1 280 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect відноситься до останнього покоління висококласних захисних світлофільтрів для цифрової фототехніки. Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, що усуває ультрафіолетові промені, та покращує при цьому якість зображення. Також світлофільтри Marumi DHG Lens Protect відсікають інфрачервоні промені шкідливі для матриці цифрової камери, значно продовжуючи термін її служби.
Світлофільтри Marumi DHG Lens Protect виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття. Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
Світлофільтр Marumi DHG Lens Protect підійде для захисту дорогої цифрової фототехніки.

Marumi DHG Lens Protect 77mm - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри або інші фототовари не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн магазин АВС Фото. З каталогу підберіть Фільтр З вигодами для себе? Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою. Введіть: Marumi і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Marumi. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Не варто сумніватися як товари. Товари, які можна замовити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Marumi. З'явилися під час підбору Marumi DHG Lens Protect 77mm Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Посилку отримаєте Дніпродзержинське у мінімальні терміни.