Marumi DHG Super UV + Lens Protect 95mm

Код товару: С000012135
Фото: Marumi DHG Super UV + Lens Protect 95mm

У наявності

Ціна: 5 200 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

вітлофільтр Marumi DHG Super UV + Lens protect відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.
 
Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, в тому числі до появи димки при зйомці віддалених об'єктів і зниження різкості знімка.
 
Світлофільтри Marumi DHG Super UV + Lens protect мають спеціальне двостороннє просвітлення, повністю усуває ультрафіолетові промені з довжиною хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке і контрастне зображення, ідентичне тому, яке бачить людське око.
 
Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру складають менше 0,5% - такі показники роблять світлофільтр Marumi DHG Super UV + Lens protect незамінним для цифрової фотографії.
 
Просвітлення DHG Super має дуже міцний зовнішній захисний шар, який захищає фільтр від подряпин, а також володіє водо- і брудовідштовхуючими ефектом. Будь-які забруднення на світлофільтрі Marumi DHG Super UV + Lens protect легко видаляються за допомогою серветки.
 
Світлофільтри Marumi DHG Super UV + Lens protect виготовлені з надтонкого і міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутним об'єктиви. Оправа і торцева частина світлофільтру покриті спеціальним нітрідним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переотражения.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється в Японії.
 
 

Marumi DHG Super UV + Lens Protect 95mm - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр на кращих умовах. Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi і Вам будуть показані всі Фільтри Marumi. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими фірмами, наприклад Canon. Виникли при підборі Marumi DHG Super UV + Lens Protect 95mm Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення можна забрати в Львові в потрібні терміни.

Тип фільтра UV
Діаметр фільтра 95 мм
Матеріал фільтра Оптичне скло
Матеріал оправи Алюміній з тефлоновим покриттям
Товщина оправи 4.2 мм
Тонка оправа Так
Покриття фільтра Двостороннє просвітлення
Гідрофобне покриття Так