Sony A7CR body silver ILCE7CRS.CEC

Код товару: С000012333
Фото: Sony A7CR body silver ILCE7CRS.CEC

У наявності

Ціна: 115 707 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      
Незрівнянна роздільна здатність у компактному корпусі
Ваші очікування буде перевершено. Найкраща у своєму класі повнокадрова матриця Exmor R на 61,0 Мп, якою обладнано нашу визнану камеру α7R V, тепер доступна в компактному корпусі серії α7C. Не впускайте жодної деталі з портативною камерою α7CR.
 
 
Повнокадрова матриця Exmor R на 61,0 мегапіксель
Зменшення шуму датчика із заднім підсвічуванням, лінзи на кристалі без зазорів, оптичне покриття проти відблисків, усунення оптичного фільтра низьких частот (він зазвичай розташований перед матрицею) та інші оригінальні технології забезпечують високу роздільну здатність, високу чутливість, низький рівень шуму й широкий динамічний діапазон.
 
Механізм обробки зображень BIONZ XR
Найновіший механізм обробки зображень BIONZ XR зменшує затримку та збільшує ефективність обробки фотографій і відео, забезпечуючи природну градацію, реалістичні кольори, низький рівень шуму, високу якість зображення та швидкий відгук у меню.
 
Висока чутливість і розширений динамічний діапазон із низьким рівнем шуму
Удосконалена технологія обробки зображення забезпечує чутливість ISO 100–32 000 для фото й відео. Динамічний діапазон за нижчої чутливості становить 15 кроків для плавної, реалістичної градації відтінків у темних і світлих ділянках.
 
 
Завжди точне відтворення кольорів і експозиція
Удосконалений процесор зі штучним інтелектом забезпечує точний баланс білого, навіть коли об’єкт у тіні. Відтінки шкіри, листя тощо відтворюються реалістично майже за будь-якого освітлення, з природними градаціями, як-от спадання підсвічування в портретах.
 
Удосконалена оптична стабілізація за 5 осями
Високоточна система стабілізації, гіроскопи й оптимізовані алгоритми стабілізації зображення ефективно визначають і усувають тремтіння камери, надаючи 7-ступеневу перевагу для зйомки з рук.
 
 
Серійна зйомка з піксельним зсувом реагує на зміну умов
Для серійної зйомки з піксельним зсувом використовується вбудована система стабілізації зображення. Отримані знімки компонуються на комп’ютері в один із неймовірною роздільною здатністю. Композитні 16 знімків, що містять приблизно 240,8 мільйона пікселів (19 008 × 12 672 пікселів) можна створити з даних, еквівалентних приблизно 963,2 мільйона пікселів.
 
 
Усунення мерехтіння
Мерехтіння від джерел штучного світла виявляється автоматично, а синхронізація і швидкість механічного або електронного затвора точно контролюється, щоб мінімізувати це мерехтіння.
 
 
Вибір розмірів зображення RAW і HEIF
Три розміри (L, M, S) стиснення RAW без втрат включають виведення M і S до роздільної здатності 26/15 Мп для повного кадру й APS-C. Це підвищує ефективність робочих процесів. Режим освітлення для JPEG і HEIF створює зображення, якими легко ділитися.
 
 
Режими Creative Look для творчої зйомки
Функція Creative Look забезпечує 10 готових наборів налаштувань для творчих режимів, які можна за потреби змінювати, щоб створювати ще виразніші фотографії та відео з потрібною атмосферою.
 
 
 
Об’єктиви, що повністю розкривають роздільну здатність камери α7CR
Лінійка оптично вдосконалених об’єктивів E-mount від Sony містить понад 70 моделей, зокрема серії G Master, яка поєднує приголомшливу роздільну здатність із вишуканим ефектом боке, і серії G Lens із відмінною якістю зображення та плавним ефектом боке. Ці компактні й легкі об’єктиви використовують увесь потенціал роздільної здатності визнаних камер E-mount від Sony, утворюючи з ними надзвичайно компактну й мобільну систему для цілої низки застосувань у фото- й відеозйомці.
 
Процесор зі штучним інтелектом для розпізнавання об’єктів
Процесор зі штучним інтелектом підтримує розпізнавання людей на основі даних про фігури й поз, а також розпізнавання інших об’єктів, як-от тварин, комах і транспортних засобів. Це покращує розпізнавання для АФ і відстеження в реальному часі й підвищує точність і надійність фокусування й відстеження для швидкого гібридного АФ із ширшим охопленням.
 
Визначення пози людини за допомогою скелетної моделі
Завдяки інноваційному процесору зі штучним інтелектом камера α7CR може використовувати дані про форму об’єкта, щоб точно визначати рухи. Тому вона значно краще розпізнає людські очі. Технологія визначення пози людини з високою точністю розпізнає не лише очі, а й положення тіла та голови. Таким чином, камера може визначати й відстежувати об’єкт, навіть якщо він відвернув обличчя або носить шолом чи окуляри.
 
 
Розпізнавання більшої кількості об’єктів
Процесор зі штучним інтелектом розпізнає ще більше об’єктів, зокрема очі худоби, дрібних тварин і птахів. Нове об’єднане налаштування тварина/птах усуває необхідність переключатися між цими двома режимами. Розпізнаються автомобілі, поїзди, літаки, голови комах, які видно в кадрі повністю або частково.
 
 
Надійне відстеження в реальному часі
Щоб увімкнути відстеження в реальному часі на основі штучного інтелекту, виберіть об’єкт і натисніть кнопку спуску затвора наполовину. Камера відстежуватиме об’єкт автоматично, а користувач зможе зосередитися на кадруванні й композиції. Розпізнавання об’єктів і надійність відстеження в різних умовах зйомки значно покращено.
 
Автофокусування зі щільним покриттям для надійної зйомки
Процесор BIONZ XR і оновлені алгоритми помітно підвищують ефективність швидкого гібридного АФ. До 693 точок фазового автофокусування охоплюють приблизно 79% площі зображення для точного фокусування навіть на малих об’єктах. Камеру α7CR обладнано фазовим і контрастним АФ, щоб забезпечити швидке й стабільне фокусування навіть у режимі однокадрового АФ (AF-S).
 
 
Високоточне АФ працює навіть у темних сценах з EV –4.0
Новий алгоритм автофокусування забезпечує зйомку за слабкого освітлення, з EV –4.0 (AF-S, еквівалент ISO 100 з діафрагмою F/2,0) навіть у темних сценах і в приміщенні, а також пропонує режим пріоритету фокусування.
 
Функція Full-time DMF
Під час фотозйомки з АФ у режимі AF-C або AF-S за допомогою кільця фокусування можна миттєво перемикатися на ручне фокусування. Це дає змогу відразу переводити фокус на інший об’єкт.
 
Брекетинг фокусування для найкращого знімка
Камера автоматично робить до 299 знімків поспіль із поступово зміщуваним фокусом. Інтервали й траєкторію зміщення задає користувач. Виберіть ідеальний знімок або обробіть кілька знімків, щоб створити композицію з неймовірною глибиною фокуса.
 
Серійна зйомка з відстеженням для АФ/АЕ до 8 кадр./с
Серійна зйомка з відстеженням для АФ/АЕ – до 8 кадр./с з механічним затвором і до 7 кадр./с в безшумному режимі. Знімайте непомітні рухи й вирази обличчя з найменшими деталями. BIONZ XR забезпечує приблизно 320 зображень JPEG під час серійної зйомки, щоб закарбувати кожну мить. Навіть коли ведеться зйомка в APS-C або зображення обрізається до цього формату, зберігається висока якість і роздільна здатність 26 Мп. Це чудово підходить для зйомки птахів у польоті з відстеженням для автофокусування або автоекспозиції.
 
Мобільність для запису відео з високою чіткістю
Камера α7CR забезпечує запис відео 4K із високою деталізацією і дискретизацією 6,2K, а також необхідну мобільність для зйомки з карданним підвісом або з дрона. Вона також підтримує S-Cinetone для кінематографічного вигляду, зйомку Log, відстеження в реальному часі з удосконаленим розпізнаванням об’єкта, стабілізацію зображення в активному режимі, компенсацію "дихання" фокуса й багато інших покращень.
 
 
Повнокадрова зйомка 4K 60p (50p)
Найновіший процесор BIONZ XR і оновлені алгоритми значно покращують якість відеозображення. Окрім підтримки фокусування, передовий процесор на основі штучного інтелекту допомагає досягти точного балансу білого, навіть коли об’єкт зйомки перебуває в тіні. Відтінки шкіри, листя тощо відтворюються в незмінно природних кольорах майже за будь-якого освітлення, а градації, як-от спадання підсвічування в портретах, надзвичайно реалістичні.
 
Відео з підвищеною дискретизацією 6,2K для приголомшливих зображень у форматі 4K
Запис відео 4K можливий у повнокадровому форматі й Super 35mm. Повнопіксельне зчитування без групування зберігає у 2,6 разу більше даних у 4K з високою деталізацією і мінімальним ефектом "муару" й "зубців".
 
S-Cinetone для кінематографічного вигляду
Профіль зображення S-Cinetone від Sony точніше відтворює кольори та відтінки шкіри з напівтонами, характерними для здорової шкіри, а також м’які кольори та світлі ділянки, забезпечуючи кінематографічний вигляд зображення без градації кольорів.
 
 
Запис Log і власних таблиць значень
Камеру α7CR обладнано гама-кривою S-Log3 для понад 14 рівнів експозиції. Крім того, доступні налаштування колірної гами S-Gamut3 й S-Gamut3.Cine для подальшої обробки, а власні таблиці значень можна застосовувати для попереднього перегляду обробленого відеоматеріалу.
 
 
Стабілізація в активному режимі для зйомки з рук
Активний режим забезпечує точну стабілізацію для відеозйомки завдяки вдосконаленим гіроскопам і оптимізованому алгоритму. Тремтіння камери точно розпізнається й компенсується, а додаткову стабілізацію надає синхронізація сумісних об’єктивів із камерою.
 
 
Фокусування з відстеженням у реальному часі також підтримується для відеозйомки
Функція відстеження в реальному часі на основі штучного інтелекту значно підвищує ефективність відстеження, автоматично розпізнаючи очі вибраного об’єкта, відстежуючи їх і фокусуючись на них.
 
 
Зручне та стабільне перенесення даних на смартфон
Стабільність підключення під час перенесення зображень із камери в додаток Creators' App на смартфоні значно покращено. Перенесення триває у фоновому режимі, навіть якщо на смартфоні вимкнуто екран або запущено інший додаток.
 
Високоякісна трансляція в реальному часі без зусиль
Коли α7CR підключено до ПК або смартфона через USB, вона може працювати як вебкамера у форматі 4K (2160p). Об’єктиви з великою діафрагмою, мала глибина різкості, ефект боке та, зокрема, АФ із розпізнаванням у реальному часі покращать онлайн-зустрічі та трансляції наживо.
 
Спеціальні можливості в камерах α
Камери α від Sony обладнано спеціальними можливостями, щоб якомога більше людей могли користуватися нашими технологіями. Наприклад, функція Screen Reader (Зчитування з екрана) озвучує текст екранних меню. Можна регулювати гучність і швидкість читання. А функція Enlarge Screen (Збільшення екрана) дає змогу збільшувати текст у меню в 1,5, 2 або 2,5 раза.
 
 
 
 

Sony A7CR body silver ILCE7CRS.CEC - в надійному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново необхідно знайти Фотоапарати або інші фототовари не виходячи з квартири, відвідайте наш електронний каталог АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Фотоапарат за ринковими розцінками? Щоб не витрачати час на підбір Фотоапарат, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Sony і Ви побачите всі необхідні Фотоапарати Sony. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу розроблені відомими компаніями, наприклад Fujifilm. Якщо з'явилися при підборі Sony A7CR body silver ILCE7CRS.CEC Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Товари заберіть в Житомирі максимально швидко.

Тип фотоапарата Беззеркальний
Байонет Sony E
роздільна здатність матриці 61 млн пікселів
Розмір Матриці 35.7 х 23.8 мм
Тип Матриці CMOS
Максимальний розмір кадру 9504 x 6336
Кроп-фактор Повний кадр
Тип фокусування Авто (693 точок)
Ручна (M)
Режими автофокусу Покадровий (AF-S)
Слідкуючий (AF-C)
Режими зйомки АВТО (iAuto), програмована автоекспозиція (P), пріоритет діафрагми (A), пріоритет швидкості затвора (S), ручний (M), відеозйомка (програмована автоекспозиція (P), пріоритет діафрагми (A), пріоритет швидкості затвора (S), ручний (M)), уповільнена і прискорена зйомка (програмована автоекспозиція (P), пріоритет діафрагми (A), пріоритет швидкості затвора (S), ручний (M))
Серійна зйомка До 8 кадрів / сек
Автопортрет 2, 5, 10 сек
Чутливість ISO Авто, 100-32000 (Розширені значення ISO 50-102400)
Витримка затвора 30-1 / 8000 сек
Баланс білого Авто, денне світло, тінь, хмарність, лампа розжарювання, люмінесцентне освітлення, спалах, під водою, колірна температура (2500-9900 К) і колірний фільтр / призначені для користувача настройки
Експозамер Мультісегментний, центрально, точковий (по стандартному / крупному дільниці), усереднений для всього екрану, по найяскравішою області
Експокорекція ± 5 EV з кроком 1/3, 1/2 EV
видошукач Електронний
Режими відеозйомки XAVC HS 4:2:2/4:2:0 10-Bit
UHD 4K (3840 x 2160) @ 23.98/50/59.94 fps [30 to 200 Mb/s]
XAVC S 4:2:2/4:2:0 8/10-Bit
UHD 4K (3840 x 2160) @ 23.98/25/29.97/50/59.94 fps [60 to 200 Mb/s]
1920 x 1080 @ 23.98/25/29.97/50/59.94/100/120 fps [16 to 100 Mb/s]
XAVC S-I 4:2:2 10-Bit
UHD 4K (3840 x 2160) @ 23.98/25/29.97/50/59.94 fps [240 to 600 Mb/s]
1920 x 1080 @ 23.98/25/29.97/50/59.94 fps [89 to 222 Mb/s]
4:2:2 8/10-Bit via HDMI
UHD 4K (3840 x 2160) @ 23.98/25/29.97/50/59.94 fps
HD (1920 x 1080) @ 23.98/50/59.94 fps
HD (1920 x 1080i) @ 50/59.94 fps
Тривалість відеозапису Без обмежень
Діагональ дисплея 3"
Поворотний дисплей Так
Сенсорний дісплей Так
Слот карти пам'яті SD/SDHC/SDXC (UHS-II)
Інтерфейси підключення USB Type-C, HDMI D (Micro), 3.5 мм стерео мікрофон, 3.5 мм стереовихід на навушники
Бездротові підключення Wi-Fi, Bluetooth
Пило-вологозахист Так
Кріплення для штатива Так
Вбудований спалах Ні
Підключення зовнішнього спалаху Так
Підключення зовнішнього мікрофона Так
Елемент живлення Літій-іонний акумулятор NP-FZ100
Комплектація Фотоапарат Sony Alpha a7CR Body
Літієво-іонний акумулятор NP-FZ100
Кришка корпусу ALC-B1EM
Плечовий ремінь
Розміри 124 x 71.1 x 63.4 мм
Вага 515 г