Sony A6700 kit 18-135mm f/3.5-5.6 OSS ILCE6700MB.CEC

Код товару: С000012356
Фото: Sony A6700 kit 18-135mm f/3.5-5.6 OSS ILCE6700MB.CEC

У наявності

Ціна: 78 612 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

     

Бездзеркальна камера Sony A6700 Body (ILCE6700B.CEC)
 
Камера Sony α6700 об'єднує новітньою технологією ІІ та найвищою якістю зображення серії α Sony у компактному корпусі APS-C. Завдяки покращеному розпізнаванню об'єктів, новітній технології зйомки фото та відео та сумісності з об'єктивами з байонетом E легка камера Sony α6700 підходить для творчості в будь-який час та в будь-якому місці.
 
26-мегапіксельна CMOS-матриця Exmor R та процесор BIONZ XR
 
Удосконалена система обробки зображень Sony a6700 оснащена 26-мегапіксельною матрицею Exmor R CMOS APS-C та процесором BIONZ XR. Комбінація, представлена у цифровій кінокамері FX30, здатна створювати 10-бітні зображення UHD 4K зі швидкістю до 120 кадрів на секунду або вищою. Швидкість безперервної зйомки 11 кадрів в секунду з автофокусуванням і автоекспозицією і серійна зйомка до 59 стиснутих необроблених нерухомих зображень. Впровадження структури із заднім підсвічуванням в датчик камери дає більш високу роздільну здатність без втрати чутливості. 0, який можна розширити до ISO 50 – 102 400 під час зйомки, камера може похвалитися продуктивністю при слабкому освітленні з мінімальним шумом та динамічним діапазоном більше 14 біт.
 
Кінематографічне відео у форматі UHD 4K у Sony a6700
 
Крім потужного сенсора і процесора, Sony a6700 надає потужний набір професійних відеофункцій із серії Cinema Line творцям повсякденного контенту і кінематографістам-початківцям.
 
Повне зчитування пікселів із сенсора 6K створює високоякісне відео UHD 4K з приблизно в 2,4 рази більшим обсягом даних, необхідних для відео 4K, з мінімальним муаром та аліасингом.
 
Можливий запис у форматі UHD 4K з частотою кадрів до 120p та запис у форматі Full HD з роздільною здатністю до 240p з використанням повного зчитування пікселів 1:1 без об'єднання.
 
Записуйте у 10-бітному форматі 4:2:2, використовуючи розширені формати XAVC HS та XAVC SI, щоб забезпечити стабільну продуктивність та якість при швидкості передачі даних до 600 Мбіт/с.
 
Записуйте більше двох годин у форматі 4K 30p або більше 40 хвилин у форматі 4K 60p на картку пам'яті ємністю 128 ГБ.
 
 
Режим Slow & Quick (S&Q) в Sony a6700 дозволяє знімати відео у форматі 4K із заданим кроком від 1 до 120 кадрів в секунду і Full HD в діапазоні від 1 до 240 кадрів в секунду, в залежності від формату.
 
S-Cinetone можна використовувати для передачі чітких кольорів і здорового тону шкіри, заснованого на технології професійних камер Cinema Line, таких як VENICE. Цей колірний профіль пропонує природні середні тони, м'які кольори і добре контрольовані відблиски.
 
Гамма-криві S-Log3 та S-Gamut3.Cine забезпечують більше 14 ступенів динамічного діапазону та підвищують гнучкість поствиробництва, включаючи зіставлення відео з інших камер Sony Cinema Line.
 
У записані кадри можна запекти творчі образи, щоб створити певний настрій під час запису та мінімізувати необхідність редагування.
 
Створені користувачем LUT та передустановки можуть бути встановлені для точного моніторингу знятого матеріалу або попереднього перегляду певного виду під час зйомки та можуть бути застосовані до монітора камери, електронного видошукача або виходу HDMI.
 
Камера Sony a 6700 підтримує миттєві налаштування інтервальної зйомки з налаштуванням частоти кадрів, запису, освітлення та інтервалу.
 
 
 
Автофокусування та стабілізація зображення на основі штучного інтелекту
 
Блок обробки штучного інтелекту Sony a6700 розширює можливості систем автофокусування і стабілізації зображення, забезпечуючи плавність і чіткість незалежно від умов зйомки. 759 точок фазового виявлення камери в режимі фото і 495 точок в режимі відео, що покривають 93% площі зображення від об'єктів. Інші функції автофокусування включають брекетинг фокусування на 299 зображеннях з послідовно зміщуваними точками фокусування, точність фокусування при слабкому освітленні до EV -3,0, компенсацію дихання при фокусуванні, допомога при автофокусуванні, зіставлення фокусування і посилення фокусування.
 
 
Покращене кадрування за допомогою штучного інтелекту для блогів
 
Крім того в Sony a6700, блок обробки AI розпізнає і відстежує об'єкти при записі відео, плавно автоматично обрізаючи об'єкт, щоб він залишався на видному місці в кадрі, і спрощує операторську роботу, яка в іншому випадку була б складною. Це відстеження може бути розташоване всередині кадру і відрегульовано за швидкістю.
 
 
Стабілізація зображення Sony a6700
 
Система 5-осьової оптичної стабілізації зображення камери на рівні пікселів, яка компенсує п'ять різних типів тремтіння камери, що виникають при зйомці фотографій і відео з рук, алгоритмічно оптимізована для точного виявлення і контролю з точністю до одного пікселя.Блок обробки AI також покращує зв'язок між тілом і об'єктивом впевненістю використовувати будь-який об'єктив, навіть адаптований об'єктив, для критичних зображень, не стикаючись із розмиттям через тремтіння камери.
 
 
Розширений рендеринг від Sony
 
Для фотографів модель Sony a6700 пропонує широкий спектр передачі кольорів та стиснення для оптимальної якості зображення та управління сховищем, на чолі з введенням формату High Efficiency Image File (HEIF), доступного тут у форматах 4:2:0 та 4: варіанти 2:2.  У користувачів також є вибір між варіантами стиснення і стиснення без втрат при зйомці у форматі RAW. Блок обробки AI також допомагає досягти кращих результатів експозиції в автоматичному режимі, забезпечуючи підвищення надійності на 20% порівняно з a6600 у відповідності з тестуванням шкіри та відповідними балансами. білого. Ті ж установки Creative Looks, що й для відео, також доступні при зйомці, що дозволяє додатково задавати власні конфігурації з вісьмома налаштованими параметрами.
 
 
Дизайн корпусу та можливості підключення Sony a6700
 
Використання переднього диска керування забезпечує додатковий рівень контролю та швидкості на кінчику вашого вказівного пальця і гарантує, що ви не будете все більшими пальцями в момент пікової дії.
 
Використовуйте функцію USB-виходу камери з керуванням UVC/UAC через комп'ютер для потокової передачі додатків та трансляцій відео 4K з частотою 15 або 30 кадрів за секунду або Full HD з частотою 30 або 60 кадрів за секунду.
 
Вбудований Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac забезпечує зв'язок у діапазонах 2,4 ГГц та 5 ГГц для миттєвого обміну зображеннями з мобільними пристроями для прямого обміну в Інтернеті в соціальних мережах, електронною поштою та у хмарних сховищах.
 
Камера може підключатися до центральної хмарної платформи Creators Cloud за допомогою програми Creators для обміну та зберігання мультимедіа, редагування в хмарі та інструментів для спільної роботи.
 
Вбудовані 3,5-мм порти для навушників та мікрофона забезпечують більший контроль над звуком під час запису відео. Multi-Interface Shoe також працює як цифровий аудіоінтерфейс.
 
Електронний OLED-видошукач XGA Tru-Finder з роздільною здатністю 2360000 точок забезпечує яскраве зображення з високою роздільною здатністю і 1,07-кратним збільшенням для моніторингу рівня очей і занять спортом, а також спеціальний режим 120 кадрів в секунду для більш плавного перегляду при відстеженні рухомих об'єктів.
 
3,0-дюймовий сенсорний РК-екран, що відкривається збоку, зі змінним кутом нахилу і роздільною здатністю 1,03 млн точок працює під високим, низьким і фронтальним кутами.
 
Підходить для заряджається літій-іонної батареї Z великої ємності, яка забезпечує приблизно 570 фотографій/120 хвилин запису відео на одну зарядку при використанні РК-екрана.
 
Крім акумулятора, a6700 також може живитися через USB-підключення до комп'ютера або мобільного акумулятора. Це з'єднання також можна використовувати для заряджання акумулятора.
 
Міцний корпус з магнієвого сплаву має міцний профіль та має пило- та вологонепроникні ущільнення для захисту від суворих умов.
 
Новий дизайн рукоятки покращує керованість та стійкість при тривалих зйомках, а також полегшує доступ до основних кнопок керування та дисків.
 
 
 

Sony A6700 kit 18-135mm f/3.5-5.6 OSS ILCE6700MB.CEC - в електронному каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Фотоапарати та інші елементи фототехніки не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Фотоапарат за економною ціною? Щоб точно підібрати Фотоапарат, за допомогою фільтрів. Введіть: Sony і Ви побачите всі необхідні Фотоапарати Sony. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Можна не турбуватися про якість товарів. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Sony. З'явилися при виборі Sony A6700 kit 18-135mm f/3.5-5.6 OSS ILCE6700MB.CEC Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Києві своєчасно.

Технічні характеристики
 
Тип матриці
CMOS (КМОП)
Тип і розмір матриці
23.6 x 15.6 мм (APS-C) CMOS
Загальна кількість пікселів
Прибл. 27,1 мегапиксела
Кількість ефективних пікселів
26 Мп
Байонет
Sony E-mount
Карта пам'яті
один слот SD/SDHC/SDXC (UHS-II)
Габарити (Ш х В х Г)
122 x 69 x 75.1 мм
Вага
493 г (з акумулятором та картою пам'яті)
 
Виробник
Sony
Тип фотокамери
Системний фотоапарат
Розмір матриці
23,3 x 15,5 мм
Кількість мегапікселів
26 Мп
Стабілізація зображення
Стабілізація зсувом матриці
Поворотний дисплей
Так
Сенсорний дисплей
Так
Видошукач
Електронний
Максимальна роздільна здатність відео, пікселів
UHD 4K (3840x2160)
Бездротові інтерфейси
  • 3.5 mini-jack
  • micro-HDMI
  • USB Type-C
  • WI-Fi
Об'єктив в комплекті
Ні