Marumi 62mm DHG Super UV + Lens Protect

Код товару: 13636
Фото: Marumi 62mm DHG Super UV + Lens Protect

У наявності

Ціна: 1 560 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Super UV відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри Marumi DHG Super UV мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення, ідентичне тому, яке бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% – такі показники роблять світлофільтр Marumi DHG Super UV незамінним для цифрової фотографії.

Просвітлення DHG Super має дуже міцний зовнішній захисний шар, який захищає фільтр від подряпин, а також має водо- та брудовідштовхуючий ефект. Будь-які забруднення на світлофільтрі Marumi DHG Super UV легко видаляються за допомогою серветки.

Світлофільтри  Marumi DHG Super UV виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

 

Marumi 62mm DHG Super UV + Lens Protect - в інет-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші фототовари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн-каталог АВС Фото. З асортименту виберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб легше було підібрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Marumi і Ви побачите список з Фільтри Marumi. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Товари, які можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Canon. З'явилися під час замовлення Marumi 62mm DHG Super UV + Lens Protect Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлення можна забрати в Харкові своєчасно.