Marumi 62mm DHG Super UV + Lens Protect

Код товару: 13636
Фото: Marumi 62mm DHG Super UV + Lens Protect

У наявності

Ціна: 1 600 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Super UV відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри Marumi DHG Super UV мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення, ідентичне тому, яке бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% – такі показники роблять світлофільтр Marumi DHG Super UV незамінним для цифрової фотографії.

Просвітлення DHG Super має дуже міцний зовнішній захисний шар, який захищає фільтр від подряпин, а також має водо- та брудовідштовхуючий ефект. Будь-які забруднення на світлофільтрі Marumi DHG Super UV легко видаляються за допомогою серветки.

Світлофільтри  Marumi DHG Super UV виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

 

Marumi 62mm DHG Super UV + Lens Protect - в надійному інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри або інші елементи фотототехніки не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн магазин АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр за прийнятною ціною? Щоб легко було підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Marumi. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість деталей можна не хвилюватися. Товари, які можна замовити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад RODENSTOCK. Виникли при підборі Marumi 62mm DHG Super UV + Lens Protect Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Транспортуємо продукцію в Україні без затримок.