Marumi 55mm DHG UV Lens Protect

Код товару: 13627
Фото: Marumi 55mm DHG UV  Lens Protect

У наявності

Ціна: 906 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG UV відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри  Marumi DHG UV мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без будь-яких спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% – такі показники роблять світлофільтр  Marumi DHG UV незамінним для цифрової фотографії.

Світлофільтри Marumi DHG UV виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

Marumi 55mm DHG UV Lens Protect - на сайті abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри або інші фотоаксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та підберіть Фільтр з хорошими знижками. Щоб легше було підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите всі необхідні Фільтри Marumi. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не перейматися якістю товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Hoya. Якщо виникли під час підбору Marumi 55mm DHG UV Lens Protect Питання можна уточнити у наших фахівців. Товар можна отримати в Каменському в швидкі терміни.