Marumi 62mm DHG UV Lens Protect

Код товару: 13629
Фото: Marumi 62mm DHG UV  Lens Protect

У наявності

Ціна: 858 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG UV відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри  Marumi DHG UV мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без будь-яких спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% – такі показники роблять світлофільтр  Marumi DHG UV незамінним для цифрової фотографії.

Світлофільтри Marumi DHG UV виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

 

Marumi 62mm DHG UV Lens Protect - на сайті АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фільтри або інші фототовари не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Фільтр з вигодами для бюджету Щоб простіше було підібрати Фільтр, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Marumi і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Marumi. Як бачите, все досить просто. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вироби, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Canon. Якщо виникли при купівлі Marumi 62mm DHG UV Lens Protect Питання можна прояснити у наших фахівців. Надсилання проводиться в Кропивницькому в потрібні терміни.