Marumi 62mm DHG UV Lens Protect

Код товару: 13629
Фото: Marumi 62mm DHG UV  Lens Protect

У наявності

Ціна: 927 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG UV відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри  Marumi DHG UV мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без будь-яких спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% – такі показники роблять світлофільтр  Marumi DHG UV незамінним для цифрової фотографії.

Світлофільтри Marumi DHG UV виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

 

Marumi 62mm DHG UV Lens Protect - в електронному магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші елементи фотототехніки не покидаючи квартири, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto.com.ua. З каталогу виберіть Фільтр на вигідних умовах. Щоб максимально просто вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться Фільтри Marumi. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені лідируючими компаніями, наприклад Heliopan. Виникли при виборі Marumi 62mm DHG UV Lens Protect Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлений товар можна отримати Одесі своєчасно.