Heliopan 52mm Pol Circular Slim SH-PMC

Код товару: 14589
Фото: Heliopan 52mm Pol Circular Slim SH-PMC

У наявності

Ціна: 2 562 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Високоякісний поляризаційний світлофільтр у тонкій оправі із системою мультипросвітлення SH-PMC, що включає водовідштовхувальний шар.

Поляризаційні світлофільтри виконані із спеціального оптичного скла з унікальною пропускною здатністю. Вони затримують відбиті промені, які при відображенні від деяких поверхонь поляризуються, при цьому насичуючи кольори. Відбиття від металевих поверхонь поляризатори не затримують.

Звичайні сфери його застосування - це звичайно ж зйомка пейзажів, коли поляризаційний світлофільтр насичує колір неба, робить яскравими дахи будинків, вода стає прозорою... видно дно і плаваючих рибок. Також зйомка крізь скла, зйомка листя і трави, які також досить сильно схильні до ефекту впливу відбитих променів.
 

Heliopan 52mm Pol Circular Slim SH-PMC - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Фільтри або інші аксесуари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в віртуальний магазин abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Фільтр зі знижками? Щоб запросто підібрати Фільтр, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Heliopan і Ви побачите всі необхідні Фільтри Heliopan. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Не варто сумніватися як товари. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені відомими фірмами, наприклад Carl Zeiss. Якщо виникли під час підбору Heliopan 52mm Pol Circular Slim SH-PMC Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Посилання прийде в Україні своєчасно.