Heliopan 52mm Pol Circular Slim SH-PMC

Код товару: 14589
Фото: Heliopan 52mm Pol Circular Slim SH-PMC

У наявності

Ціна: 2 712 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Високоякісний поляризаційний світлофільтр у тонкій оправі із системою мультипросвітлення SH-PMC, що включає водовідштовхувальний шар.

Поляризаційні світлофільтри виконані із спеціального оптичного скла з унікальною пропускною здатністю. Вони затримують відбиті промені, які при відображенні від деяких поверхонь поляризуються, при цьому насичуючи кольори. Відбиття від металевих поверхонь поляризатори не затримують.

Звичайні сфери його застосування - це звичайно ж зйомка пейзажів, коли поляризаційний світлофільтр насичує колір неба, робить яскравими дахи будинків, вода стає прозорою... видно дно і плаваючих рибок. Також зйомка крізь скла, зйомка листя і трави, які також досить сильно схильні до ефекту впливу відбитих променів.
 

Heliopan 52mm Pol Circular Slim SH-PMC - у віртуальному магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фільтри або інші аксесуари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр за прийнятною ціною? Щоб правильно підібрати Фільтр, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Heliopan і Ви побачите список з Фільтри Heliopan. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість товарів можна не переживати. Вся фототехніка з нашого каталогу розроблені відомими компаніями, наприклад Carl Zeiss. Виникли при виборі Heliopan 52mm Pol Circular Slim SH-PMC Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Посилку отримаєте Ужгород найшвидше.