Heliopan 58mm Pol Circular Slim SH-PMC

Код товару: 14590
Фото: Heliopan 58mm Pol Circular Slim SH-PMC

У наявності

Ціна: 3 215 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Високоякісний поляризаційний світлофільтр у тонкій оправі із системою мультипросвітлення SH-PMC, що включає водовідштовхувальний шар.

Поляризаційні світлофільтри виконані із спеціального оптичного скла з унікальною пропускною здатністю. Вони затримують відбиті промені, які при відображенні від деяких поверхонь поляризуються, при цьому насичуючи кольори. Відбиття від металевих поверхонь поляризатори не затримують.

Звичайні сфери його застосування - це звичайно ж зйомка пейзажів, коли поляризаційний світлофільтр насичує колір неба, робить яскравими дахи будинків, вода стає прозорою... видно дно і плаваючих рибок. Також зйомка крізь скла, зйомка листя і трави, які також досить сильно схильні до ефекту впливу відбитих променів.

Heliopan 58mm Pol Circular Slim SH-PMC - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-супермаркет АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр за собівартістю. Щоб легко підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Heliopan і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Heliopan. Як бачите, все досить просто. За якість запчастин можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Canon. З'явилися під час підбору Heliopan 58mm Pol Circular Slim SH-PMC Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Товар можна отримати в Дніпрі якомога швидше.