Heliopan 58mm Pol Circular Slim SH-PMC

Код товару: 14590
Фото: Heliopan 58mm Pol Circular Slim SH-PMC

У наявності

Ціна: 3 024 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Високоякісний поляризаційний світлофільтр у тонкій оправі із системою мультипросвітлення SH-PMC, що включає водовідштовхувальний шар.

Поляризаційні світлофільтри виконані із спеціального оптичного скла з унікальною пропускною здатністю. Вони затримують відбиті промені, які при відображенні від деяких поверхонь поляризуються, при цьому насичуючи кольори. Відбиття від металевих поверхонь поляризатори не затримують.

Звичайні сфери його застосування - це звичайно ж зйомка пейзажів, коли поляризаційний світлофільтр насичує колір неба, робить яскравими дахи будинків, вода стає прозорою... видно дно і плаваючих рибок. Також зйомка крізь скла, зйомка листя і трави, які також досить сильно схильні до ефекту впливу відбитих променів.

Heliopan 58mm Pol Circular Slim SH-PMC - на сайті магазину abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші фотоаксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у інтернет магазин АВС Фото. Розгляньте пропозиції та виберіть Фільтр за прийнятною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Heliopan і перед вами будуть усі Фільтри Heliopan. Як бачите, все досить просто. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими виробниками, наприклад Nikon. З'явилися під час підбору Heliopan 58mm Pol Circular Slim SH-PMC Питання можна прояснити у наших менеджерів. Фототехніку отримаєте Дніпропетровське своєчасно.