Heliopan 77mm Pol Circular Slim SH-PMC

Код товару: 14594
Фото: Heliopan 77mm Pol Circular Slim SH-PMC

У наявності

Ціна: 4 547 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Високоякісний поляризаційний світлофільтр у тонкій оправі із системою мультипросвітлення SH-PMC, що включає водовідштовхувальний шар.

Поляризаційні світлофільтри виконані із спеціального оптичного скла з унікальною пропускною здатністю. Вони затримують відбиті промені, які при відображенні від деяких поверхонь поляризуються, при цьому насичуючи кольори. Відбиття від металевих поверхонь поляризатори не затримують.

Звичайні сфери його застосування - це звичайно ж зйомка пейзажів, коли поляризаційний світлофільтр насичує колір неба, робить яскравими дахи будинків, вода стає прозорою... видно дно і плаваючих рибок. Також зйомка крізь скла, зйомка листя і трави, які також досить сильно схильні до ефекту впливу відбитих променів.

Heliopan 77mm Pol Circular Slim SH-PMC - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри або інші фотоаксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш електронний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Фільтр за низькою ціною? Щоб вам простіше було підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Heliopan і Ви побачите всі необхідні Фільтри Heliopan. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Ніяких сумнівів як товари. Всі фототовари з каталогу створені відомими виробниками, наприклад Schneider B+W. Якщо з'явилися при виборі Heliopan 77mm Pol Circular Slim SH-PMC Питання можна уточнити у наших менеджерів. Посилання прийде в Кременчуці якомога швидше.