Heliopan 62mm Pol Circular Slim SH-PMC

Код товару: 14591
Фото: Heliopan 62mm Pol Circular Slim SH-PMC

У наявності

Ціна: 3 180 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Високоякісний поляризаційний світлофільтр у тонкій оправі із системою мультипросвітлення SH-PMC, що включає водовідштовхувальний шар.

Поляризаційні світлофільтри виконані із спеціального оптичного скла з унікальною пропускною здатністю. Вони затримують відбиті промені, які при відображенні від деяких поверхонь поляризуються, при цьому насичуючи кольори. Відбиття від металевих поверхонь поляризатори не затримують.

Звичайні сфери його застосування - це звичайно ж зйомка пейзажів, коли поляризаційний світлофільтр насичує колір неба, робить яскравими дахи будинків, вода стає прозорою... видно дно і плаваючих рибок. Також зйомка крізь скла, зйомка листя і трави, які також досить сильно схильні до ефекту впливу відбитих променів.

Heliopan 62mm Pol Circular Slim SH-PMC - в онлайн-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Фільтри або інші аксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. З асортименту виберіть Фільтр вигідно? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Heliopan і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Heliopan. Як бачите, вибір максимально спрощений. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фототовари з каталогу створені відомими брендами, наприклад Heliopan. З'явилися під час замовлення Heliopan 62mm Pol Circular Slim SH-PMC Запитайте нашого менеджера. Замовлену продукцію можна отримати в Краматорську найшвидше.