Heliopan 62mm Pol Circular Slim SH-PMC

Код товару: 14591
Фото: Heliopan 62mm Pol Circular Slim SH-PMC

У наявності

Ціна: 3 366 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Високоякісний поляризаційний світлофільтр у тонкій оправі із системою мультипросвітлення SH-PMC, що включає водовідштовхувальний шар.

Поляризаційні світлофільтри виконані із спеціального оптичного скла з унікальною пропускною здатністю. Вони затримують відбиті промені, які при відображенні від деяких поверхонь поляризуються, при цьому насичуючи кольори. Відбиття від металевих поверхонь поляризатори не затримують.

Звичайні сфери його застосування - це звичайно ж зйомка пейзажів, коли поляризаційний світлофільтр насичує колір неба, робить яскравими дахи будинків, вода стає прозорою... видно дно і плаваючих рибок. Також зйомка крізь скла, зйомка листя і трави, які також досить сильно схильні до ефекту впливу відбитих променів.

Heliopan 62mm Pol Circular Slim SH-PMC - на сайті abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри або інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Фільтр з хорошими знижками. Щоб швидко підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Heliopan і перед вами з'явиться все Фільтри Heliopan. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Ніяких сумнівів як товари. Всі фотототовари, які є у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Schneider B+W. З'явилися під час замовлення Heliopan 62mm Pol Circular Slim SH-PMC Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Товари можна забрати в Кам'янець-Подільському у мінімальні терміни.