Heliopan 72mm Pol Circular Slim SH-PMC

Код товару: 14593
Фото: Heliopan 72mm Pol Circular Slim SH-PMC

У наявності

Ціна: 4 323 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Високоякісний поляризаційний світлофільтр у тонкій оправі із системою мультипросвітлення SH-PMC, що включає водовідштовхувальний шар.

Поляризаційні світлофільтри виконані із спеціального оптичного скла з унікальною пропускною здатністю. Вони затримують відбиті промені, які при відображенні від деяких поверхонь поляризуються, при цьому насичуючи кольори. Відбиття від металевих поверхонь поляризатори не затримують.

Звичайні сфери його застосування - це звичайно ж зйомка пейзажів, коли поляризаційний світлофільтр насичує колір неба, робить яскравими дахи будинків, вода стає прозорою... видно дно і плаваючих рибок. Також зйомка крізь скла, зйомка листя і трави, які також досить сильно схильні до ефекту впливу відбитих променів.

Heliopan 72mm Pol Circular Slim SH-PMC - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Фільтри А також інші фототовари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у онлайн магазин abcphoto. Виберіть із пропозицій Фільтр за бюджетною ціною? Щоб точно підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Heliopan і Ви побачите всі необхідні Фільтри Heliopan. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Carl Zeiss. Виникли при покупці Heliopan 72mm Pol Circular Slim SH-PMC Питання можна уточнити у наших менеджерів. Відправляємо продукцію в Дніпропетровське якомога швидше.