Heliopan 72mm Pol Circular Slim SH-PMC

Код товару: 14593
Фото: Heliopan 72mm Pol Circular Slim SH-PMC

У наявності

Ціна: 4 044 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Високоякісний поляризаційний світлофільтр у тонкій оправі із системою мультипросвітлення SH-PMC, що включає водовідштовхувальний шар.

Поляризаційні світлофільтри виконані із спеціального оптичного скла з унікальною пропускною здатністю. Вони затримують відбиті промені, які при відображенні від деяких поверхонь поляризуються, при цьому насичуючи кольори. Відбиття від металевих поверхонь поляризатори не затримують.

Звичайні сфери його застосування - це звичайно ж зйомка пейзажів, коли поляризаційний світлофільтр насичує колір неба, робить яскравими дахи будинків, вода стає прозорою... видно дно і плаваючих рибок. Також зйомка крізь скла, зйомка листя і трави, які також досить сильно схильні до ефекту впливу відбитих променів.

Heliopan 72mm Pol Circular Slim SH-PMC - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний магазин АВС Фото. З асортименту підберіть Фільтр за бюджетною ціною? Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Heliopan і перед вами будуть Фільтри Heliopan. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не сумніватися як товар. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені відомими компаніями, наприклад RODENSTOCK. Виникли при покупці Heliopan 72mm Pol Circular Slim SH-PMC Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлення отримаєте Житомирі максимально швидко.