Heliopan 67mm Pol Circular Slim SH-PMC

Код товару: 14592
Фото: Heliopan 67mm Pol Circular Slim SH-PMC

У наявності

Ціна: 3 989 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Високоякісний поляризаційний світлофільтр у тонкій оправі із системою мультипросвітлення SH-PMC, що включає водовідштовхувальний шар.

Поляризаційні світлофільтри виконані із спеціального оптичного скла з унікальною пропускною здатністю. Вони затримують відбиті промені, які при відображенні від деяких поверхонь поляризуються, при цьому насичуючи кольори. Відбиття від металевих поверхонь поляризатори не затримують.

Звичайні сфери його застосування - це звичайно ж зйомка пейзажів, коли поляризаційний світлофільтр насичує колір неба, робить яскравими дахи будинків, вода стає прозорою... видно дно і плаваючих рибок. Також зйомка крізь скла, зйомка листя і трави, які також досить сильно схильні до ефекту впливу відбитих променів.

Heliopan 67mm Pol Circular Slim SH-PMC - в онлайн-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри або інші елементи фотототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний каталог АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр за гарною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Heliopan і перед вами будуть Фільтри Heliopan. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Не варто сумніватися як товари. Товари, які можна замовити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Kenko. Виникли при підборі Heliopan 67mm Pol Circular Slim SH-PMC Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлений товар можна отримати Одесі своєчасно.