Rime Lite Акумулятор для спалахів i.TTL/Ni LIB2

Код товару: С000007830
Фото: Rime Lite Акумулятор для спалахів i.TTL/Ni LIB2

Нема в наявності

Ціна: 3 264 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Літій-іонний акумулятор Rime Lite призначений для нової лінійки студійних спалахів Rime Lite Ni.4, Ni.6 та i.4 TTL. 
Акумулятор має цифровий індикатор розряду батареї на якому легко читається кількість енергії, що залишилася у відсотках, фотограф може з точність розрахувати час роботи спалаху, і при необхідності, відключити моделюючий світло або перейти на більш економний режим для збільшення часу зйомки. 
Місткість акумулятора LIB 2 становить 4,4 Ач, напруга 11,1 У це дає можливість вести тривалу фотозйомку без використання мережі електроживлення, наприклад, на виїзді. Акумулятор LIB 2 легко та швидко замінюється.
Акумулятор заряджається за 3 години від електромережі 220 В, цей час слід враховувати при підготовці до зйомки. 

Rime Lite Акумулятор для спалахів i.TTL/Ni LIB2 - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Аксесуари для студійного обладнання або інші аксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в інтернет магазин АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Аксесуар вигідно? Щоб легко було підібрати Аксесуар, за допомогою фільтрів. Введіть: Rime Lite і Вам будуть показані всі Аксесуари для студійного обладнання Rime Lite. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Elinchrom. Виникли при покупці Rime Lite Акумулятор для спалахів i.TTL/Ni LIB2 Питання можна уточнити у наших фахівців. Фототовари можна отримати в Каменському найшвидше.

Найменування Акумулятор
Бренд Rime Lite
Модель для спалахів i.TTL/Ni LIB2