Rime Lite Акумулятор для спалахів i.TTL/Ni LIB2

Код товару: С000007830
Фото: Rime Lite Акумулятор для спалахів i.TTL/Ni LIB2

У наявності

Ціна: 3 067 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Літій-іонний акумулятор Rime Lite призначений для нової лінійки студійних спалахів Rime Lite Ni.4, Ni.6 та i.4 TTL. 
Акумулятор має цифровий індикатор розряду батареї на якому легко читається кількість енергії, що залишилася у відсотках, фотограф може з точність розрахувати час роботи спалаху, і при необхідності, відключити моделюючий світло або перейти на більш економний режим для збільшення часу зйомки. 
Місткість акумулятора LIB 2 становить 4,4 Ач, напруга 11,1 У це дає можливість вести тривалу фотозйомку без використання мережі електроживлення, наприклад, на виїзді. Акумулятор LIB 2 легко та швидко замінюється.
Акумулятор заряджається за 3 години від електромережі 220 В, цей час слід враховувати при підготовці до зйомки. 

Rime Lite Акумулятор для спалахів i.TTL/Ni LIB2 - в інет-магазині abcphoto. Якщо потрібно придбати Аксесуари для студійного обладнання або інші фототовари не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto. Виберіть із каталогу Аксесуар З вигодами? Щоб легко було підібрати Аксесуар, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Rime Lite і Ви побачите, які доступні для замовлення Аксесуари для студійного обладнання Rime Lite. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Mircopro. Якщо з'явилися при купівлі Rime Lite Акумулятор для спалахів i.TTL/Ni LIB2 Запитайте нашого менеджера. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Сумах в необхідні терміни.

Найменування Акумулятор
Бренд Rime Lite
Модель для спалахів i.TTL/Ni LIB2