Godox CS65D Collapsible Lantern Softbox 65cm

Код товару: С000010557
Фото: Godox CS65D Collapsible Lantern Softbox 65cm

У наявності

Ціна: 2 708 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Cферический Cофтбокс Godox Lantern діаметром 65 см
 
 
 
Розбірний ліхтар Godox CS65D ідеально підходить для створення м'якого та рівномірного світла, який поширюється у всіх напрямках, як у невеликому просторі, так і у великій студії. Завдяки куту розсіювання луча 270° цей софтбокс ідеально підходить для відеовиробництва, зйомки потокової трансляції в реальному часі та створення фільмів. Кріплення Bowens збільшує сумісність.
 
      
 
Оснащений кріпленням Bowens, софтбокс повністю сумісний з будь-якою спалахом або джерелом постійного світла з байонетом Bowens, наприклад: Godox SL150II, UL150, світлодіодні освітлювачі серії VL і т.д.
Неймовірно швидка установка. Завдяки простій і прочній конструкції цим софтбоксом дуже легко користуватися. Його можна розібрати або зібрати всього за кілька секунд, що забезпечує більшу мобільність використання.
Тканевые шторки (юбка) для більшого контролю (покупається додатково).
 
 
 

Godox CS65D Collapsible Lantern Softbox 65cm - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно купити Софтбокси або інші елементи фотототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у онлайн-каталог АВС Фото. З асортименту підберіть Софтбокс на вигідних умовах. Щоб правильно підібрати Софтбокс, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Godox і Ви побачите список з Софтбокси Godox. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Mircopro. З'явилися під час замовлення Godox CS65D Collapsible Lantern Softbox 65cm Запитайте нашого менеджера. Доставка проводиться Черкасах в необхідні терміни.