Godox SB-FW2290 22х90 см стріпбокс із стільниками

Код товару: С000011724
Фото: Godox SB-FW2290 22х90 см стріпбокс із стільниками

У наявності

Ціна: 1 921 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Стріпбокс із стільниками Godox SB-FW2290 (22x90см) це модифікатор світла, що дозволяє отримати м'який світлотіньовий малюнок на об'єкті, що знімається.
 
Призначений для використання на студійних спалахах як заповнююче, а також моделююче джерела світла. Закрита конструкція виключає паразитні відблиски та втрати світлового потоку. Срібляста поверхня, що відображає, забезпечує рівномірний розподіл світла всередині софтбоксу, білі напівпрозорі розсіювачі роблять світло більш м'яким. Стільники обмежують світловий потік - роблять його вужчим, залишаючи тільки паралельні промені, що дозволяє посилити контраст у знімку.
 
Прямокутні софтбокси зручніші з погляду займаного простору, восьмикутну насадку - октобокс - вважають за краще використовувати в портретній і предметній зйомці, коли важлива природна (кругла) форма відблиску. Підбирається під об'єкт, що знімається: невеликі октобокси застосовуються великолицевих портретів, для отримання м'якого освітлення. У ростовій зйомці підійдуть високі стрипбокси (витягнутий прямокутник) та будь-які інші великогабаритні модифікатори.
 
Складання конструкції інтуїтивно зрозуміле і не вимагає багато часу. Установка на студійне світло відбувається через байонетне з'єднання: литий алюмінієвий адаптер та змінне байонетне кільце на Bowens. Цей вид з'єднання забезпечує вільне обертання модифікатора.
 
Характеристики Godox SB-FW2290 (22x90см):
- Розмір: 22 x 90 см
- Байонет: Bowens
 
Комплектація:
- Стріпбокс із стільниками
- Кільце монтажне / адаптер під Bowens
- 2 розсіювачі (внутрішній та зовнішній)
- стільники
 
 

Godox SB-FW2290 22х90 см стріпбокс із стільниками - на кращому сайті АВС Фото. Якщо терміново необхідно знайти Софтбокси або інші фототовари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет abcphoto. Виберіть із асортименту Софтбокс за економною ціною? Щоб точно підібрати Софтбокс, за допомогою фільтрів. Введіть: Godox і Ви побачите всі необхідні Софтбокси Godox. Як бачите, вибір максимально спрощений. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які є у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Rime Lite. Якщо виникли під час підбору Godox SB-FW2290 22х90 см стріпбокс із стільниками Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Доставка проводиться Броварах у мінімальні терміни.

Характеристики Godox SB-FW2290 (22x90см):
- Розмір: 22 x 90 см
- Байонет: Bowens
 
Комплектація:
- Стріпбокс із стільниками
- Кільце монтажне / адаптер під Bowens
- 2 розсіювачі (внутрішній та зовнішній)
- стільники