Godox CS85D Collapsible Lantern Softbox 85cm

Код товару: С000010558
Фото: Godox CS85D Collapsible Lantern Softbox 85cm

Нема в наявності

Ціна: 3 384 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Cферический Cофтбокс Godox Lantern діаметром 85 см
 
 
 
Розбірний ліхтар Godox CS85D ідеально підходить для створення м'якого та рівномірного світла, який поширюється у всіх напрямках, як у невеликому просторі, так і у великій студії. Завдяки куту розсіювання луча 270° цей софтбокс ідеально підходить для відеовиробництва, зйомки потокової трансляції в реальному часі та створення фільмів. Кріплення Bowens збільшує сумісність.
 
      
 
Оснащений кріпленням Bowens, софтбокс повністю сумісний з будь-якою спалахом або джерелом постійного світла з байонетом Bowens, наприклад: Godox SL150II, UL150, світлодіодні освітлювачі серії VL і т.д.
Неймовірно швидка установка. Завдяки простій і прочній конструкції цим софтбоксом дуже легко користуватися. Його можна розібрати або зібрати всього за кілька секунд, що забезпечує більшу мобільність використання.
Тканевые шторки (юбка) для більшого контролю  (покупається додатково).
 
 
 

Godox CS85D Collapsible Lantern Softbox 85cm - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Софтбокси або інші аксесуари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в віртуальний маркет АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Софтбокс за собівартістю. Щоб правильно підібрати Софтбокс, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Godox і Ви побачите доступні для замовлення Софтбокси Godox. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені відомими компаніями, наприклад Aputure. Якщо виникли при купівлі Godox CS85D Collapsible Lantern Softbox 85cm Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлення можна забрати в Луцьку максимально швидко.