Godox 60х90 см (SB-BW6090)

Код товару: С000010626
Фото: Godox 60х90 см (SB-BW6090)

Нема в наявності

Ціна: 1 570 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софтбокс Godox SB-BW-6090 з фронтальною площиною розміром 60x90см і кріпленням Bowens забезпечує м'яке, точне і рівне освітлення, необхідне для отримання ідеальних зображень. Тон шкіри портретованого людини у світі софтбокса виглядає більш природно, а дефекти шкіри стають менш помітними. 
Закрита конструкція включає паразитні блискітки і потери світлового потоку. Відражаюча срібляста поверхня забезпечує рівномірний розподіл світла всередині софтбокса, а білі напівпрозорі тканинні розсіювачі роблять світ більш м'яким.
У стандартну поставку входить кріплення для байонета Bowens і щільний чехол для зберігання складеного софіту.
 
особливості:
- Съємні внутрішні і зовнішні тканинні дифузори дозволяють контролювати жорсткість/м'якість світла.
- Проста збірка софтбокса.
- Зміцнення під самий розповсюджений у світі студійний байонет Bowens дозволяє використовувати цей софтбокс із величезним асортиментом студійних вспишек різних виробників.
 
Комплект поставки:
- Прямоугольний Софтбокс з каркасними спицями;
- монтажне кольцо/адаптер для кріплення стандарту Bowens
- 2 розсіювача (внутрішній і зовнішній);
- сумка-чехол.
 

Godox 60х90 см (SB-BW6090) - в онлайн-магазині abcphoto. Якщо потрібно придбати Софтбокси А також інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нас віртуальний магазин abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Софтбокс за собівартістю. Щоб простіше було підібрати Софтбокс, Скористайтеся навігацією. Введіть: Godox і перед вами з'явиться все Софтбокси Godox. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Falcon. Якщо з'явилися при виборі Godox 60х90 см (SB-BW6090) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Посилання прийде в Кривому Розі без затримок.