Godox SB-FW120 октобокс с сотами

Код товару: С000010621
Фото: Godox SB-FW120 октобокс с сотами

У наявності

Ціна: 2 892 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Godox 120 см октобокс с сотами (SB-FW120)
Софтбокс-восьмиугольник, диаметр 120см. Устанавливается на студийную вспышку с креплением тип BOWENS. В комплектации на данный софтбокс-октабокс предусмотрена съемная сотовая решётка, размер соты 5х5х5см. Сотовая решетка уменьшает рассеивание и уплотняет световой поток.
Великолепен для портретов, также увеличивает контраст при использовании на большем отдалении от модели при поясных портретах.
Софтбокс предназначен для работы с источниками импульсного и постоянного света (до 600 Дж). Создан из прочных материалов с высокой отражающей способностью. Октабокс можно складывать в сумку, удобную для переноски (в комплекте).

Godox SB-FW120 октобокс с сотами - на кращому сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Софтбокси та інші елементи фототехніки Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto. Виберіть із каталогу Софтбокс за прийнятною ціною? Щоб легко було підібрати Софтбокс, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Godox і Ви побачите, які доступні для замовлення Софтбокси Godox. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість деталей можна не хвилюватися. Вироби, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Power Plant. З'явилися при покупці Godox SB-FW120 октобокс с сотами Запитайте наших професійних менеджерів. Фототовари можна отримати в Харкові без затримок.