Godox SB-FW35160 стріпбокс із стільниками 35х160 см

Код товару: С000010629
Фото: Godox SB-FW35160 стріпбокс із стільниками 35х160 см

Нема в наявності

Ціна: 2 797 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софіти сімейства Godox Grid Softbox з кріпленням Bowens забезпечують м'яке, точне та рівне освітлення, необхідне для отримання ідеальних зображень. Тон шкіри портретованої людини у світлі цих софтбоксів виглядає природнішим, а дефекти шкіри стають менш помітними.
Софтбокси мають сріблясту внутрішню поверхню, оснащені двома тканинними дифузорами - внутрішнім і зовнішнім. У комплект входить стільникові грати, які дозволяють скоротити кут розсіювання світла і зробити світловий потік більш спрямованим і контрольованим. У стандартне постачання також входить кріплення для байонета Bowens і щільний чохол для зберігання складеного софіту.
 
особливості:
- Софтбокс оснащений стільниковими гратами.
- Знімні внутрішній та зовнішній тканинні дифузори дозволяють контролювати жорсткість/м'якість світла.
- Просте складання софтбоксу.
- Кріплення під найпоширеніший у світі студійний байонет Bowens дозволяє використовувати цей софтбокс із величезним асортиментом студійних спалахів різних виробників.
 

Godox SB-FW35160 стріпбокс із стільниками 35х160 см - на кращому сайті АВС Фото. Якщо потрібно замовити Софтбокси фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Софтбокс з вигодами для бюджету Щоб вам простіше було вибрати Софтбокс, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Godox і Вам будуть запропоновані різні Софтбокси Godox. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Ніяких сумнівів як товари. Товари, які можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Godox. Виникли при виборі Godox SB-FW35160 стріпбокс із стільниками 35х160 см Запитайте наших професіоналів. Замовлений товар можна отримати Краматорську найшвидше.