Godox 95 см октобокс с сотами (SB-FW95G)

Код товару: С000010628
Фото: Godox 95 см октобокс с сотами (SB-FW95G)

Нема в наявності

Ціна: 2 570 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Godox 95 см октобокс с сотами (SB-FW95G)
Софтбокс-восьмиугольник, диаметр 95см. Устанавливается на студийную вспышку с креплением тип BOWENS. В комплектации на данный софтбокс-октабокс предусмотрена съемная сотовая решётка, размер соты 5х5х5см. Сотовая решетка уменьшает рассеивание и уплотняет световой поток.
Великолепен для портретов, также увеличивает контраст при использовании на большем отдалении от модели при поясных портретах.
Софтбокс предназначен для работы с источниками импульсного и постоянного света (до 600 Дж). Создан из прочных материалов с высокой отражающей способностью. Октабокс можно складывать в сумку, удобную для переноски (в комплекте).

Godox 95 см октобокс с сотами (SB-FW95G) - на сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Софтбокси та інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, зайдіть до нас в інтернет магазин АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Софтбокс зі знижками? Щоб максимально просто вибрати Софтбокс, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Godox і Ви побачите доступні для замовлення Софтбокси Godox. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Arsenal. Якщо виникли під час підбору Godox 95 см октобокс с сотами (SB-FW95G) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлену продукцію можна отримати в Ужгород своєчасно.