Godox BD-07 для AD200/AD200Pro шторки з стільниками та набором фільтрів

Код товару: С000010617
Фото: Godox BD-07 для AD200/AD200Pro шторки з стільниками та набором фільтрів

У наявності

Ціна: 955 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Набір Godox BD-07 складається зі шторок, стільникових грат і чотирьох кольорових гелів. Він є універсальним рішенням для керування світловим потоком портативних спалахів Godox AD200 або AD200Pro при використанні їх із прямокутною імпульсною головкою Speedlight Head.
Дизайн чотирьох-пелюсткових шторок передбачає встановлення безпосередньо на імпульсну головку. Кожен із чотирьох пелюстків шторок встановлюється незалежно від інших, щоб досягти потрібної подачі світла.
Чотири кольорові гелеві фільтри з набору встановлені в спеціальні оправки. Це дозволяє миттєво встановлювати або міняти будь-який із них шляхом встановлення в шторки. Набір включає фільтри червоного, синього, жовтого та зеленого кольорів. Гелі допомагають створювати творчі світлові ефекти на ваших зображеннях.
Стільникові грати, при необхідності встановлюються в шторки, робить світловий пучок більш спрямованим і жорстким.
Все це дозволяє гнучко керувати формою та кольором світлового потоку портативного спалаху Godox AD200/AD200Pro при використанні її з прямокутною імпульсною головкою Speedlight Head.

Godox BD-07 для AD200/AD200Pro шторки з стільниками та набором фільтрів - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Насадки на студійне світло або інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого електронний магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Насадка за ринковими розцінками? Щоб не витрачати час на підбір Насадка, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Godox і Ви побачите список з Насадки на студійне світло Godox. Як бачите, все досить просто. Як товари можна бути впевненими. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Rime Lite. З'явилися під час замовлення Godox BD-07 для AD200/AD200Pro шторки з стільниками та набором фільтрів Запитайте наших фахівців. Товари можна забрати в Дніпрі без затримок.