Godox CF-07 набір кольорових фільтрів

Код товару: С000010737
Фото: Godox CF-07 набір кольорових фільтрів

У наявності

Ціна: 234 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Набір з 7 кольорових фільтрів гелю для накамерних спалахів з високим світлопропусканням, стабільною колірною температурою, низькими втратами світлового потоку, легкою і міцною системою кріплення.

Застосовується для створення різних світлових ефектів. Кріплення за допомогою липучки універсальне та підходить до будь-якого камерного спалаху.

7 штук кольорові гелеві фільтри для світлових ефектів та корекції кольорів. Сумісний з більшістю моделей спалахів. Включає найбільший вибір популярних кольорів для управління світлом. Ви також можете використовувати комбінації цих фільтрів для значно більшої зміни кольору у світлі. Області застосування майже безмежні з цими квітами гелю, від крутих ефектів, які ви можете робити для фону, для поліпшення скінтону в портретах, корекції кольору або відповідності оточуючим, імітації різних видів світла, спеціальних ефектів, обману балансу білого і багато  іншого  !

Комплектація:

  • Тримач фільтра та гумова стрічка - 1 шт.
  • Кольоровий фільтр – 35 шт.

Godox CF-07 набір кольорових фільтрів - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Насадки на студійне світло А також інші фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto. З каталогу підберіть Насадка за гарною ціною? Щоб правильно підібрати Насадка, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Godox і Вам будуть запропоновані різні Насадки на студійне світло Godox. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Mircopro. Якщо виникли при купівлі Godox CF-07 набір кольорових фільтрів Питання можна задати нашим фахівцям. Надсилання проводиться в Дніпропетровське якомога швидше.

Тип: кольоровий фільтр
Кольори: жовтий; червоний; синій; 1/2CTO/1/2 CT Помаранчевий, 1/4 CTO/1/4 CT Помаранчевий, зелений
Кількість кольорів: 7 кольорів
Загальна кількість: 35 шт (5 шт. кожного кольору)