Godox SS85 шторка тканевая для сферического софтбокса CS85D

Код товару: С000010731
Фото: Godox SS85 шторка тканевая для сферического софтбокса CS85D

У наявності

Ціна: 1 437 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   

Шторки тканинні Godox SS-85 призначені для обмеження та перерозподілу світлового потоку, що формується сферичним софтбоксом CS85D.

Знімні 4-секційні шторки можна прикріпити з будь-якої сторони софтбоксу, обертаючи шторками софтбокс можна позбутися небажаного засвічення або сконцентрувати світло у певному напрямку.

 

 

Godox SS85 шторка тканевая для сферического софтбокса CS85D - на надійному сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Софтбокси та інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-каталог АВС Фото. Розгляньте асортимент та виберіть Софтбокс вигідно? Щоб правильно підібрати Софтбокс, за допомогою фільтрів. Введіть: Godox і Вам будуть показані всі Софтбокси Godox. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені відомими виробниками, наприклад Falcon. Якщо виникли при купівлі Godox SS85 шторка тканевая для сферического софтбокса CS85D Запитайте нашого менеджера. Замовлену продукцію можна отримати в Києві своєчасно.