Godox SS85 шторка тканевая для сферического софтбокса CS85D

Код товару: С000010731
Фото: Godox SS85 шторка тканевая для сферического софтбокса CS85D

У наявності

Ціна: 1 517 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   

Шторки тканинні Godox SS-85 призначені для обмеження та перерозподілу світлового потоку, що формується сферичним софтбоксом CS85D.

Знімні 4-секційні шторки можна прикріпити з будь-якої сторони софтбоксу, обертаючи шторками софтбокс можна позбутися небажаного засвічення або сконцентрувати світло у певному напрямку.

 

 

Godox SS85 шторка тканевая для сферического софтбокса CS85D - в інет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Софтбокси фотоаксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у інтернет магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Софтбокс за собівартістю. Щоб правильно підібрати Софтбокс, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Godox і Вам будуть показані всі Софтбокси Godox. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені відомими фірмами, наприклад Hyundae. Виникли при покупці Godox SS85 шторка тканевая для сферического софтбокса CS85D Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Фототовари можна отримати в Слов'янське своєчасно.